Корпоративний день донора

Страшно? Ні! Сумно? Ні! Складно? Ні!

Донорство крові може стати унікальним тематичним корпоративним івентом для вашої компанії.

Виїзний формат івенту прямо в вашому офісі або на території наших партнерів:

Формат заходу включає в себе: донацію крові, тематичну ідею та відповідне стилістичне оформлення (наприклад, фотозона, декор, подарунки), можливість проведення освітніх лекцій.

Донорство крові може стати унікальним тематичним корпоративним івентом для вашої компанії.

Як це працює?

 1. Ви заповнюєте коротку заявку.
 2. Ми проводимо зустріч — бриф щодо побажань та цілей вашої компанії.
 3. Проводимо захід (інформування співробітників, організація події, реєстрація учасників на конкретний час, керування мобільною бригадою лікарів).
 4. Консолідуємо для вас результати проведення заходу (статистика, кому допомогла ваша кров, анонімні результати аналізів ваших донорів, відео та фото матеріали (публікації в соціальних мережах та ЗМІ).

Досвід проведення Корпоративного дня донора
мають понад 100 компаній

Як це було?

Заявка на Корпоративний день донора

Вартість проведення заходу

Що ми можемо запропонувати вам для побудови обізнаності про нашу співпрацю? ДонорUA має свою власну базу лояльних медіа та можливість розміщення відео контенту на найбільших рекламних носіях України (наразі це ТЦ Gulliver). Теплі контакти серед державних органів управління та сприяння можливості реалізації проєктів серед державних установ. Найлояльнішу базу донорів із можливістю прямої комунікації із ними в особистому кабінеті на сайті.

Стандартний

UAH 40 000

 • Виїзд медбригади
 • Банер
 • Грамоти на пам'ять компанії
 • Фотограф
 • Публікації про подію в соціальних мережах:
  ✓ Facebook (20 000+ підписників)
  ✓ Instagram (10 500+ підписників)
  ✓ Telegram (9 000+ підписників)

Маєте власні ідеї та додаткові побажання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю обговоримо індивідуальний варіант співпраці.

Відповіді на поширені запитання

Чи безпечно здавати кров в офісі?

Процес здачі крові в офісі є абсолютно безпечним. Ми допоможемо підготувати приміщення таким чином, аби воно відповідало вимогам для донації. Перед початком заходу медична бригада додатково інспектує приміщення на предмет відповідності. Всі матеріали, що використовуються при здачі крові, є одноразовими, стерильними та відкриваються безпосередньо перед донацією у присутності донора.

Чи потрібно мати з собою довідку про стан здоров’я?

Ні, довідки про стан здоров’я чи додаткових аналізів не потрібно. Перед донацією потрібно заповнити анкету донора, ознайомитися з переліком тимчасових і абсолютних протипоказань до донорства й правильно підготуватися до донації.

Як проходить процедура донації?

Процедура здачі крові ділиться на два етапи. Перший етап — медогляд, мета якого — переконатися, що в донора немає протипоказань, і що донація не зашкодить здоров’ю людини. Ми надамо інструмент, який дозволить заздалегідь заповнити анкету та не витрачати час на бюрократію під час Корпоративного дня донора. Другий етап — сама донація, яка триває близько 10 хвилин. Донор здає 450 мл крові — це міжнародна норма.

Які вимоги до приміщення, в якому планується донація?

Для медичної бригади потрібно:

 • місце для реєстратора (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники);
 • місце для лаборанта (стіл, два стільці, розетки або перехідники);
 • місця для лікаря-лаборанта, який перевіряє рівень гемоглобіну та визначає групу крові (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники);
 • місце для лікаря-терапевта (стіл, два стільці, розетки або перехідники);
 • простір, де можна попити чай / воду, перекусити;
 • простір для здачі крові — зала чи простора «переговорка» (в якій можна розмістити 2 кушетки, 5 стільців, 3 столи) з вікнами та поряд із санвузлом.

Яка мінімальна кількість учасників потрібна для проведення дня донора?

Для успішного проведення Корпоративного дня донора потрібно не менше 30 донорів. З досвіду ми рекомендуємо залучати не менше 50 охочих.

Для чого організовувати здачу крові саме в офісі?

Це чудовий тімбілдинг для працівників. Окрім цього, ви можете об’єднати корпоративний день з іншими активностями, святами та корпоративами компанії. День донора в офісі — це зручно, комфортно і значно веселіше та цікавіше з нашим супроводом.

Чому «ДонорUA» бере гроші за організацію, якщо учасники і так здають кров?

Ми працюємо над вирішенням як короткострокових задач (забезпечити центри крові достатнім рівнем запасів крові), так і довгострокових — побудова культури донорства в країні, реформування національної системи крові. Частина коштів іде безпосередньо на організацію події, а залишок — на виплату зарплат, операційні витрати та розвиток проєкту.

Для чого нам «ДонорUA», якщо можна просто перерахувати гроші у благодійний фонд?

Підтримка БФ, безперечно, є важливою справою, але більшість із них розв'язують проблему адресно, не вирішуючи ситуацію в цілому. «ДонорUA» працює над розв'язанням проблеми комплексно. Ми прагнемо викорінити поняття родинного донорства і замінити його значно безпечнішим — безоплатним добровільним та регулярним.

Якшо ви маєте питання, будь ласка, зв'яжіться із нами: info@donor.ua.