camps

Корпоративний день донора

Можливість підвищити впізнаваність вашого бренду серед донорів крові. Напишіть нам, щоб дізнатись деталі.

Нам довіряють

Люб'язно приймають

Донорство як корпоративний захід

Працівникам уже менш цікаво відвідувати черговий корпоратив із запрошеним співаком, випити по коктельчику чи пограти в стандартні конкурси. Справжні команди формує наявність спільного досвіду, цілей, сильних цінностей та відчуття наближення до чогось більше.

Саме корпоративний День донора може стати таким об'єднуючим заходом.

Окрім здачі крові на вас чекатимуть лекції про донорство, фотосесія біля тематичних фотозон та проведення розіграшів різноманітних призів серед співробітників компанії. Ми зробимо все, щоб ви витратили мінімум часу для підготовки заходу, а Ваші співробітники були в захваті від цього дня.

Як це працює?

 1. Ви залишаєте свої контакти за допомогою форми, після чого ми домовляємось про зустріч.
 2. Обговорення деталей співпраці (кількість співробітників, тематика Дня). Підбираємо для Вас оптамальний пакет послуг.
 3. Підготовка до Дня Донора. Інформування співробітників стосовно деталей по здачі крові.
 4. Проведення заходу.
 5. Інформування наших партнерів та донорів про подію.

Тарифні плани

Стандарт

UAH 30 000

 • Виїзд медбригади
 • Лекція про донорство
 • Подарунок на память донору та компанії
 • Тематична фотозона
 • Публікації про подію в соціальних мережах:
  ✓ Facebook (19 000+ підписників)
  ✓ Instagram (7 200+ підписників)
  ✓ Telegram (9 000+ підписників)

Маєте власні ідеї та додаткові побажання? Зв'яжіться з нами і ми з радістю обговоримо індивідуальний варіант співпраці.

Відповіді на часті запитання

Чи безпечно здавати кров в офісі?

Процес здачі крові в офісі є абсолютно безпечним. Ми допоможемо підготувати приміщення таким чином, щоб воно відповідало вимогам для кроводачі. Перед початком заходу медична бригада додатково інспектує приміщення на предмет відповідності. Всі матеріали, що використовуються при здачі крові, є одноразовими, стерильними та відкриваються безпосередньо перед кроводачею в присутності донора.

Чи потрібно мати з собою довідку про стан здоров’я?

Ні, довідки про стан здоров’я чи додаткових аналізів не потрібно. Перед кроводачею потрібно заповнити анкету донора, а також ознайомитись з протипоказаннями щодо донорства (посилання) і правильно підготуватись до кроводачі (посилання).

Як проходить процедура кроводачі?

Процедура здачі крові ділиться на два етапи. Перший етап - медогляд донора, суть якого полягає в тому, щоб переконатись, що у донора немає тимчасових чи постійних протипоказань, а також для того, щоб переконатись, що кроводача не зашкодить здоров’ю донора. Ми надамо інструмент, який дозволить заздалегідь заповнити анкету донора та не витрачати час на бюрократію під час корпоративного дня донора. Другий етап - сама здача крові, яка триває близько 10 хвилин. Донор здає 450 мл крові - це міжнародна норма.

Які вимоги до приміщення, в якому планується кроводача?

Для медичної бригади потрібно: місце для реєстратора (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники); місце для лаборанта (стіл, два стільці, розетки або перехідники); місця для лікаря лаборанта, який перевіряє ОБОВ'ЯЗКОВО рівень гемоглобіну та визначає групу крові (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники); місце для лікаря-терапевта (стіл, два стільці, розетки або перехідники); простір, де можна попити чай / воду, перекусити; простір для здачі крові: - просторе у вигляді залу, переговорки (так, щоб можна було розмістити 2 кушетки, 5 стільців, 3 столи) - приміщення з вікнами - поряд з санвузлом.

Яка мінімальна кількість учасників потрібна для проведення дня донора?

Для успішного проведення корпоративного дня донора потрібно не менше 30 донорів. З досвіду ми рекомендуємо залучати не менше 50 охочих.

Для чого організовувати здачу крові саме в офісі?

Це чудовий тимбілдинг для працівників. Крім цього, ви можете об’єднати корпоративний день з іншими активностями, святами та корпоративами компанії. День донора в офісі - це зручно, комфортно і значно веселіше та цікавіше з нашим супроводом.

Чому ДонорUA бере гроші за організацію, ми ж і так здаємо кров?

Ми працюємо над вирішенням як короткострокових задач (забезпечити центри крові достатнім рівнем запасів крові), так і довгострокових - побудова культури донорства в країні, реформування національної системи крові та ін. Частина коштів йде безпосередньо на організацію події, а залишок - на виплату зарплат, операційні витрати та розвиток проекту.

Для чого нам ДонорUA, чому ми не можемо просто перерахувати гроші у благодійний фонд?

Підтримка БФ, безперечно, є важливою справою, але більшість з них розв'язують проблему адресно, не вирішуючи ситуацію в цілому. ДонорUA працює над розв'язанням проблеми комплексно. Ми прагнемо викорінити поняття родинного донорства і замінити його значно безпечнішим - безоплатним добровільним та регулярним.