Київський міський центр крові

Київський міський центр крові

Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр крові" заготовляє цільну кров і тромбоцитну масу. Приймає донорів з будь-яким місцем реєстрації. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації). Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає чоловіків та жінок. У центрі крові тимчасово не приймають плазму крові.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
08:00 - 16:00
Вівторок
08:00 - 16:00
Середа
08:00 - 16:00
Четвер
08:00 - 16:00
П'ятниця
08:00 - 16:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 68. Середній рейтинг: 4

Вдячність

Дуже приємно вражений ввічливим персоналом медпрацівників, особливо вдячний лікарю Наталії Віталіївні, яка все дотепно роз'яснила, допомогла у прийнятті документів на звання "Почесний донор України ". Сама процедура відібрання тромбоцитів пройшла легко під постійним контролем медпрацівників. Атмосфера в приміщенні чудова. Щиро всім дякую

16 лютого 2024 р.

Самий привітний центр здачі крові☺️

Вчетверте відвідала КМЦК і все так же дивуюсь привітності та доброзичливості всіх працівників ☺️ Донації проходять в повному комфорті. Все швидко, чистенько та з усмішкою. Хочеться повертатися знову і знову. Вдячна вам за ваш труд!

30 листопада 2023 р.

Київський міський центр крові

Приємно вражений високим рівнем сервісу у центрі. Чудово все організовано, сучасний інтер'єр (навіть марсельський віск на стінах), приємний персонал. Відчуваєш себе як у приватній клініці, інакше кажучи - "Добробут".

23 жовтня 2023 р.

Чудовий досвід

Була донором крові вперше. Черга на місці була довга, проте доволі швидко рухалась. Весь процес від від початку до кінця уникне зайняв приблизно 1,5-2 години. Ставлення всіх працівників чудове, всі привітні та приємні. Дуже рекомендую цей центр! Із того, чого мені не вистачило - це можливість прийти у суботу та можливість отримати результати аналізів у електронному вигляді, було б дуже зручно, якби такі опції були.

25 серпня 2023 р.

Графік роботи

Шкода, що не можна вже здавати кров в суботу. Для мене це було дуже важливо!

8 квітня 2023 р.

Київський міський центр крові

Був приємно здвиований якістью центра все чисто та охайно та швидістью здачі крові. Вхід знаходиться в будівлі ЗА "фасадною".

21 березня 2023 р.

Обожнюю здавати кров.

Здавала кров втретє. Дуже сподобалось. в центрі усе без змін - добре відношення до тебе.чуйне .лояльне.з душею та повагою. Рекомендую здавати кров саме тут . Черги є але ж це добре. Краще приходити зранку і все. Дякую люди за ваші добрі неймовірні серця ))))

7 грудня 2022 р.

Дуже Дякую

Все сподобалося. Дякую.

16 листопада 2022 р.

Перша кроводача

Вперше здавала донорську кров. Було трохи нервово, але персонал чудовий та дуже гарно обладнане місце. Незважаючи на те, що в мене (як виявилось) доволі складно знайти вену, медсестра дуже мене заспокоїла і досить професійно все зробила. Тож було куди менш болюче, ніж очікувалось в такому випадку. В будь-якому разі, настрій чудовий, готова приходити через 2 місяці знову) *а ще дуже смачний чай і веселі люди у черзі)

7 жовтня 2022 р.

Гарне місце для добрих справ

Не вперше здаю кров саме тут. Завжди всі люб'язні, намагаються допомогти та підказати. Гарні лікарі та мед.сестри. Смачний чай та печиво. Рекомендую саме цей центр крові. Один мінус - крісла для донорів потребують заміни оббивки, виглядають уже зовсім поганенько. На зручність сидіння не впливає

28 вересня 2022 р.

Здавала кров вдруге і прийду ще.

Здавала кров вдруге і прийду ще.бо дуже сподобалось прекрасне ставлення до людей в центрі.підтримка ввічливість лагідний підхід до кожного.на усіх етапах.це так важливо. Дякую персоналу за таку добру роботу та людяність. Здавайте кров друзі це прекрасно )))) слава Україні!!!

21 вересня 2022 р.

Місце, де приємно здавати кров

Здавав кров уже більше 4 разів. Персонал приємни, уважний та професійний. Наявне сучасне медичне обланання і комфортні умови для кроводачі. Завжди з радістю приходив сюди.

12 вересня 2022 р.

Сдаю кровь впервые

Современный центр крови, вежливый персонал. Это была моя первая сдача крови, я остался доволен. Переживал, что будут плохие условия, но был приятно удивлен.

26 серпня 2022 р.

Відгук від Сергія Коваленко

Вже не перший раз, здаю кров в центрі крові. Професійна та чітка робота персоналу, викликають, тільки, позитивні емоції. Для мене, важливо, що кров можна здати в суботу. Люди, здавайте кров, врятуйте життя поранених військових, так як вони рятуються ваші життя.

21 серпня 2022 р.

Відгук

Не перший раз здаю кров в цьому центрі. Все дуже цивільно, швидко та зручно. В залі сестрички безболісно візьмуть кров. Хочу подякувати ВСІМ працівникам Київського міського центру крові. Обов'язково прийду ще.

11 серпня 2022 р.

Подяка

Чотири рази здавав кров у центрі на Берлінського. Персонал завжди прекрасно зустрічає, підтримує, підбадьорює. Відчувається тепло, адже, по суті, робимо одну добру працю - рятуємо людей. Усім найкращі побажання!

28 червня 2022 р.

Всім раджу

Вирішив здати кров вдруге в житті. Прийшов у зазначений час. Ввічливі співробітники, всі люб'язно відповідали на питання і консультували. Сама процедура кровоздачі зайняла приблизно 15 хвилин. Всім раджу цей центр крові та прийду ще.

22 червня 2022 р.

Вперше здавали кров з чоловіком .і дуже сподобалось .

Здавали кров вперше .і сподобалось дбайливе ставлення лікарів закладу персоналу усі такі уважні добрі і захотілось здавати ще й ще.щоб бути корисним.така добра справа.дякую усім небайдужим.і не варто боятися адже це зовсім не боляче.здавати кров це радість 💙.дякую.

22 червня 2022 р.

Дуже приємне враження

Здавала кров на користь конкретної людини в центрі на Берлінського. Неймовірно ввічливі, приємні і терплячі люди. Посміхалися, все терпляче пояснювали, віднеслися з турботою. Взагалі ніяких негативних емоцій, враження неймовірно позитивне. Обов'язково прийду ще, візьму донорство за звичку.

16 червня 2022 р.

Київський міський центр крові

Дуже задоволена центром! Ввічливий та уважний персонал, дружня атмосфера, чудові умови для донорів) Завдяки таким центрам донорство стає не лише корисним, а й приємним!

15 червня 2022 р.

Перша спроба

Пройшло все добре, перший раз був вдалим.

8 червня 2022 р.

Перше враження

Усі такі привітливі, з гарним настроєм, жартують, усе пояснюють. Весь процес був доволі швидкий, враження чудові. До речі, смачний чай)

27 травня 2022 р.

Відгук про відвідування центру крові

Прийшов о 10-й. Мені дали анкету для заповнення. Потім виміряли пульс, тиск та відправили на реєстрацію. Там мені видали «анкету донора», в якій відповів на питання про стан свого здоров'я та перенесені захворювання. Далі пішов проходити невеликий медичний огляд, під час якого лікар розпитував про самопочуття, розповідав про процедуру. Після цього налили чай і печиво мілка. І останній етап – це сама процедура. Вона займає в середньому 10-15 хвилин, але я навіть пісню не встиг дослухати...😅 5 у мене це зайняло 🤷. 450 мл крові віддав, підвівся і пішов. Прийшов о 10-й, а пішов о 10:45. Якось швидко все минулося, хоч я довго все заповнював. Можно кластися за 15-20 хвилин. Дуже приємно здивувало, це те, що всі такі ввічливі та милі в цетрі. І це круто

10 травня 2022 р.

Відгук про центр крові

Чудовий центр, ввічливий і привітний персонал - все пояснюють і розказують. Все пройшло доволі швидко.

10 травня 2022 р.

Виклик

Отримала виклик за кровоздачу... Потрібна моя АІІ негативна... Але зараз я уже не в Києві. Мені дуууууууууже школа...

9 квітня 2022 р.

З оновленням! :)

Був у цьому центрі лише двічі. Перший раз декілька років тому, коли мене відправили додому і другий раз цього року. Приємно здивувало, що у центрі зробили ремонт і оновили його. Здавав тромбоцити. Все кльово :)

23 березня 2022 р.

Запорожця 26

14.02.2022р. здавала кров на Запорожця 26(Київ): отримала гематому після кроводачі в одній руці, в іншій медсестра взагалі ДВІЧІ не знайшла вену - тому в другій руці 2 проколи, поріз голкою і синець. НА ЖАЛЬ не запам'ятала імені горе-медсестри, але то була невисока фарбована кучерява блондинка, спілкувалася російською. Оскільки донором я є вже не перший рік, маю з чим порівняти! ТАКОГО "сервісу" ще не отримувала жодного разу! Не соромтеся попросити інший медперсонал в аналогічному випадку!

16 лютого 2022 р.

Гарно!)

Крутий центр. Все сподобалось

18 січня 2022 р.

Київський місцевий центр крові - ул. Петра Запорожца 26

Я была первый раз донером крови. Была в восторге от персонала. Система работы очень сплачена, отвечали на все мои вопросы, а когда видели что нервничаю, поднимали мне настроение и говорили со мной. Было приятно получить такой опыт. Спасибо большое =)

20 липня 2021 р.

Антисанитарные условия

Сдавала кровь в городском центре М.Берлинского, 12. Очень неприятно была поражена антисанитарией в верхнем зале, где непосредственно происходит забор крови. Грязные сидения (медсестры даже не могут хотя бы просто брызнуть дезинфектором после пациента перед следующим), затертые подголовники (хотя там же сзади рулон одноразовых, но не считают нужным менять), игла, которую вводят в вену в какой-то жидкости. Я кровь сдаю не первый раз, но честно говоря после такого я уже 10 раз подумаю, нужно ли мне рисковать здоровьем рискуя подцепить какую-то гадость.

14 липня 2021 р.

Чудовий колектив

Тривітний персонал , дуже охайні і з великою турботою відносяться до відвідувачів . Чудові всі і на реестрації , і в буфеті , і прибиральниці і медсестри які беруть кров , вони особливо і з посмішками і гумором підтримують тих , хто в перше наважився , але дуже боїться - вони молодчинки . Професійно і людяно .

13 липня 2021 р.

Все добре

Центр здачі крові непоганий, але інколи буває багато людей (останього разу вийшло 2,5 години на здачу). Як альтернативу можу порадити 1-ий підрозділ центру на Пимоненко, 8. Там значно менше черг, і вони також приймають кров для всіх Київскьих лікарень.

3 червня 2021 р.

Чудові умови для здачі донорської крові

Сьогодні здала вперше кров. Дуже задоволена поведінкою персоналу! Всі були дуже приємні та максимально вічливі. Напоїли чаєм з печевом, а після дали гроші на обід 😊 із задоволенням візьму за звичку здавати кров! Дякую!

17 квітня 2021 р.

Задоволена

Персонал дуже привітний. Дівчата дуже вправні з голками, тому лише трохи неприємно, але не боляче.

1 квітня 2021 р.

Маніпуляційний кабінет - лякає

Перше враження про центр не погане, та коли заходиш в маніпуляційний кабінет - сильно насторожуєшся. Адже навіть якщо там все стирильно, а я сподіваюсь що так і є, наявність в цьому кабінеті мух, пожовклі потолки і старі зачовгані крісла жахають і змушують задуматись про свою безпеку. З огляду на це, не можу рекомендувати даний центр.

5 березня 2021 р.

Дуже класний заклад!)

Чудовий настрій отримуєш коли приходиш сюди здавати кров, тут почався мій шлях донора крові)

24 грудня 2020 р.

Структурний підрозділ №2 Відділ Трансфузіології на вул. П. Запорожця, 26

Вдруге приїхала у цей відділ здавати кров. Приймають в будні дні з 8-00 ранку до 14-00 . Персонал дуже привітний, швидко координує свої дії. Вранці черг не було. Я витратила всього 35 хв. свого часу. До роботи втричі довше добиралась, ніж зайшла здавати кров. Рекомендую! Планую і надалі навідуватись на Запорожця, 26.

16 вересня 2020 р.

Структурний підрозділ №2 на вул. Запорожця, 26

Перший раз в Структурному підрозділі №2 Київського міського центра крові на вул. Запорожця, 26 була на тижні донора у червні 2020 р. Обирала за принципом - найближче до дому. По навігатору відносно легко знайшла потрібний об"єкт. Приміщення не нове, але персонал був дуже привітний, легко координували усі процеси. Я залишилась дуже задоволена. Планую знову відвідати цей заклад, адже "не з руки" їхати на правий берег на Берлінського, 12. Як казала Ольга Фреймут: "Рекомендую!"

15 вересня 2020 р.

Неперші враження

Повністю підтримую попередніх коментаторів. + Чудовий, ввічливий персонал. + Прекрасний зал здачі крові. + Чистий туалет. + Йде ремонт і стає краще. - Черги. Відпросився на роботі на дві години и вимушений був просто повернути додому, бо була черга і я не укладався в термін. Причому, черги бувають за різними причинами: хтось у відпустці, якийся апарат поламався. И пів сотні людей швендяють калідорами у здоровенних чергах, а зал прийому напів порожній. - Не можна здати кров у суботу-неділю.

28 серпня 2020 р.

Оновлений відгук

Прийшов час оновити відгук! Зробили частково ремонт на одному з входів. Звісно не доробили, як часто все і відбувається. Але вже трошки краще. Персонал як і раніше дуже чудовий: привітливий, ввічливий та поважливий. Але черги - це досі одна з основних проблем цього центру. Час дуже важливий, зробіть щось з цим. Поставте термінали в реєстратурі для самостійного заповнення необхідних даних перед тим, як підходити до реєстратора, або збільшить їх кількість; розробіть електронну базу документообігу та черги, щоб донорам друкувався лише QR код, який вони давали б на сканування у всіх кабінетах замість великої паперової книжки та витрачання часу спеціалістів на заповнення паперових примірників. Поважайте будь ласка ваших клієнтів. Було б також дуже зручним поповнення банківської картки замість готівкового обороту, це збереже час і можна автоматизувати процес оплати за фактом підтвердження адміністратором кроводачі - не потрібно буде ходити до каси.

2 липня 2020 р.

Київській міський центр крові, 18.05.2020

Дякую всім співробітникам центру за чудову організацію процесу в умовах карантину. Ви молодці! Всім здоров'я)

18 травня 2020 р.

Рекомендую

На перших двох поверхах застарілий ремонт, але на третьому - красиво і затишно. Працівники закладу - прекрасні люди, все підказують і допомагають, обов*язково повернусь ще.

13 травня 2020 р.

Регистратура 😉

Всё прекрасно, но если б в регистратуре было чуточку быстрее, то удовольствие бы не растягивалось на час!)

16 квітня 2020 р.

Донорство для пожарного с ЧЗО

Приветствую вас коллеги! Донор я уже не впервой, но на берлинского 12 я попал первый раз. Очень хорошее помещение, оборудование и прекрасный персонал) По возможности буду приезжать именно к вам)

15 квітня 2020 р.

Здача крові

Задавала не одноразово в цьому закладі кров, плазму. Відношення суперечливе, здала кров все пройшло добре. Далі потрібно було чекати чоловіка, який здавав тромбоцитну масу, це півтора години і тут почалося найцікавіше. Виявляється для таких як я донорів, які чекаю іншу людину у закладі місця немає, ніякої облаштованої кімнати відпочинку, виганяють на вулицю чекати, тоді було холодно і дощовито. Виходить споживче відношення до тебе, зовсім не стимулює приходити сюди повторно. Хочеш допомогти людям, але тобі не дають цього робити, не сприяють, отримуєш масу негативних емоцій!!!!

10 квітня 2020 р.

Київський міський центр крові

Все чудово, постійне покращення в центрі, привітний персонал... Єдиний значний мінусь це величезні черги.

2 квітня 2020 р.

Оновлений Центр на Берлінськго... просто чудово

коли зміни на краще. чудово звичайно невеличкі недоліки...

21 березня 2020 р.

Центр крови по ул. Берлинского

Была очередь, изменили консультацию с терапевтом, стало меньше на один кабинет. Справилась в целом за 1,5 часа. Нравится. Прихожу регулярно.

10 лютого 2020 р.

Чудові фахівці!

Вже не перший раз здаю кров у цьому центрі і фахівці, що там працюють - чудові! Дуже привітні, ввічливі, та компетентні. Нажаль не запам'ятала ім'я дівчини, що вводила голку мені (Аліна?) - професіонально це зробила і дуже швидко. Основна частина будівлі потребує ремонту (який зараз там проходить), але сам зал, де здають кров - чистий, охайний, та з новим обладнанням.

22 січня 2020 р.

Центральный донорский пункт

Центральное место, куда собирается очень много доноров. Будьте готовы к тому, чтобы побегать туда-сюда вхолостую по разным кабинетам и этажам.

8 грудня 2019 р.

Сдача крови на Берлинского

Один из лучших центров крови Новое оборудование, все безопасно ( в плане обработки перед донацией) Всегда когда прихожу есть очередь - сразу понятно что этот центр крови популярный Проверяют кровь на общие показатели крови, гепатит, вич... После сдачи крови дают деньги на обед

11 листопада 2019 р.

Не едьте сдавать тромбоконцентрат, предварительно не договорились с реципиентом

Если планируете сдавать тромбоконцентрат - дождитесь звонка от реципиента. Пока реципиент не принесёт необходимые бумажки, у вас даже анализ крови никто не возьмёт, не о говоря уже о сепарации. Радует, что можно всё сделать за 1 день. Но много осмотров и очередей. Зато кресла удобные и катетры ставят прямо по месту.

24 серпня 2019 р.

Для мого першого разу - прекрасно

Привітливий персонал, все пояснили, під час хвилювання - заспокоїли. Дуже задоволена

7 серпня 2019 р.

31-07-2019

Здавав для дитини з лікарні номер 2,на Пимоненка!Привітний колектив,чистота,зайняло мало часу,без черг!Хочеться прийти туди ще раз!

31 липня 2019 р.

Дуже довго

2 години стояв у черзі, 10 хвилин здавав кров. не знаю, може невдалий день, а може я просто Охматдитом розбалуваний...

21 червня 2019 р.

Робочі процеси налаштовані вкрай погано

Залишилось негативне враження, загалом згіден з попереднім коментом: - не можна здати кров у вихідний день, виходить я не просто здаю кров, а ще й плачу за це, оскільки далеко не кожен роботодавець дає відгул на таку процедуру, і доводиться брати відгул за свій рахунок. - черги просто жах, передімною було близько 20 людей, процедура оформлення однієї людини близьцо 10 хв., а на рецепції сиділо тільки дві бабусі радянської закалки, можете порахувати.

14 червня 2019 р.

Отзыв

Из положительного: - очень приветливый и добрый персонал - позитивная атмосфера - большая посещаемость - помещение для дачи крови только после ремонта, свежее и чистое Из негативного: - как и в любом сервисе в странах СНГ, работают отделения тогда же, когда работают и их клиенты. Почему донор должен обязательно отправшиваться с работы, чтоб сдать кровь? Выходные для таких вещей есть - ужасные очереди. Люди пришли пожертвовать кровь, а не время. Процедура, которая должна занимать до часа, превращается в процедуру от двух часов - бюрократия с бумажками. В каждом кабинете нужно заполнять бумажки, тратить время врачей, вместо использования электронной базы, чтоб донору не нужно было ходить по 100500 кабинетам, ждать когда кто-то поставит галочку. Можно же в эл. виде все данные заполнять и печатать для архива. Даже карточки постоянного донора. - ужасное состояние всех кабинетов, будто воюют здесь, в столице, в этом центре.

14 червня 2019 р.

Все чудово!

Здавала вперше і залишилася дуже задоволеною. Персонал чудовий, усміхнений, приємний. Зручні умови. Перед збором крові вас напоють чаєм з печеньками. Крісла для збору дуже зручні, приміщення з кондиціонером і, якщо вам раптом стане погано, то за вами обов'язково наглядатимуть і дадуть змогу відпочити стільки, скільки потрібно. Принаймні так було у моєму випадку. Дуже дякую. З нетерпінням чекаю нашої наступної зустрічі.

5 червня 2019 р.

Кївський міський центр крові

Не жаліюся, але після відвідування центру залишився неприємний осад (здавала там вперше). Не дуже привітний персонал нажаль. Повідомила, що хочу здати кров адресно для реципієнта з "донор юа". Не дуже коректно сказали, що вони із цим ресурсом не працюють, сайт їм "по барабану" і де там хто реципієнти не дуже хвилює... "У них в центрі свої правила". А тому, до уваги тих хто туди іде вперше (щоб не вислуховувати на рецепції про свою "погану підготовку") повторіть таке : - обовязково треба знати дані реципієнта; - заклад де він перебуває; - пройти реєстрацію на рецепції центру; - окрім паспорта при собі мати інд. код. і терпіння вислухати :) буботіння окремих працівників центру щодо вашої недолугості.

30 травня 2019 р.

Перша здача крові

Повноліття - це не тільки право купувати алкоголь, гуляти вночі без відома батьків і роки веселого (або не дуже) навчання в університеті. Повноліття - це відповідальність. В день, коли тобі нарешті виповнилось 18 років, ти приймаєш на себе обов'язки дорослої людини, стаєш повноправним членом суспільства, в якому живеш, яке маєш розвивати і захищати. Це суспільство - твоя Nація. Хтось бере до рук автомата, а хтось допомагає іншим шляхом. Мені виповнилось 18 років на шляху з Одеси до Києва - ми повертались з виїзду. Перше, що зробив - написав Тічеру, голові проекту "Одна Кров". А стати донором я мріяв з того часу, як ступив до лав Азовського руху. І сьогодні моя мрія нарешті втілена в реальність. Пишаюсь тим, що в моїх жилах тече українська кров! #ОднаКров #ОднаNація #ОднаУкраїна

29 травня 2019 р.

Чудово!

Найбільш полюбляю саме тут здавати кров. По-перше дуже зручно добиратися (мені), по-друге - персонал! Дякую їм дуже за їхню привітність, посмішки, допомогу! Ви найкращі! По-третє після ремонту був приємно здивований, наскільки стало зручно (шафки під ключ для особистих речей), дивани для очікування та відпочинку, зручні крісла. На висоті! По європейським стандартам! Ще раз дякую! Чекаю наступної зустрічі :)

12 березня 2019 р.

Дякую!

Ну просто дууууже приємний персонал! Виникає бажання прийти ще раз обов'язково! Все дуже чисто, привітно та якісно. Хоч я трохи і нервував, але професіоналізм співробітників даже заспокоює)

30 січня 2019 р.

Дякую персоналу за професійність та людське відношення

Здавала минулого року. Персонал уважний та доброзичливий, Це вперше, коли помітили мій татуаж та запитали, як давно він зроблений. Поміряли тиск, задали необхідні питання щодо самопочуття. Довго чекати не довелося. Приміщення просторе та зручне. Почувши, що мені подзвонили та викликають на кафедру, медсестра категорично не рекомендовала мені йти на роботу після кроводачи (:-) Всім рекомендую цей центр.

28 січня 2019 р.

Режим роботи

Запланувала кровоздачу на 24.12.2018. НІДЕ не було інформації про графік роботи! В результаті - зачинені двері і на М.Берлінського, і на Пимоненка. Ще й вислухала від вахтера, які ми, донори, падлюки, що стукаєм у двері в вихідний день...

26 грудня 2018 р.

Спасибо персоналу!

Сдавала кровь в этом центре уже 3 раза. Персонал очень вежливый внимательны, располагающий. Спасибо огромное всем за внимание и доброту! Поддерживаю идею по необходимости комнаты отдыха.

19 липня 2018 р.

Чудово!

Вперше здавала кров в цьому Центрі. Спочатку дуже нервувала, але швидко заспокоїлась і розслабилась. Персонал ввічливий, уважний, відповідально ставляться до своєї роботи. Лише одне зауваження - облаштування кімнати відпочинку.

22 червня 2018 р.

Отлично!

Сдавала тут кровь три раза: все сотрудники очень вежливые и заботливые. Надеюсь, Киевсовет поддержит петицию про обустройство здесь современной комнаты отдыха для доноров!

16 березня 2018 р.

Попередження для подорожуючих

Півтора роки тому я був в Африці у відрядженні (країна з малярією) - кров в мене не взяли, сказали, що є наказ головного лікаря, яким забороняється здавати кров такими донорам протягом 3-х років. Будьте уважні і краще заздалегідь зателефонуйте, щоб не витрачати свій час.

4 січня 2018 р.

Київський міський центр крові

Інформація
Реєстратура
+38 (044) 453-98-63
Реєстратура
+38 (093) 199-34-16
Експедиція (цілодобово)
+38 (068) 073-63-19
Приймальня
+38 (044) 468-27-80
Експедиція (цілодобово)
+38 (044) 453-73-56
Facebook
kmbckyiv.ua
Instagram
kyiv_bloodcenter
Веб-сайт
kmck.kiev.ua