Міський центр служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова

Міський центр служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова

Відділення трансфузіології Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги заготовляє цільну кров та плазму. Знаходиться на першому поверсі лікарні. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації). Обмеження по вазі для донорів цільної крові - 55 кг. Забір крові відбувається за попереднім записом. **З собою обов'язково мати паспорт!** Для запису - телефонуйте: +38 (066) 018-09-19 +38 (067) 118-09-19 +38 (032) 258-11-11 (цілодобово)

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
08:30 - 13:00
Вівторок
08:30 - 13:00
Середа
08:30 - 13:00
Четвер
08:30 - 13:00
П'ятниця
08:30 - 13:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 9. Середній рейтинг: 4

Годуйте працівників)

Хотілось щоб було більше інформаційних підказок, жодної таблички і йде купа часу поки знайдеш їх. Здача пройшла добре, єдине неприємне, що не видали талон на обід) і вроді дрібниці але все одно, невже працівників не годують) зазвичай і так ті талони лишаю, а тут певно голодні мені попались😀

17 жовтня 2023 р.

Піднесення від доброї справи)

Слава Україні! Це була моя перша здача, але друга спроба) Рік тому мене не прийняли на вул. Пекарській через вагу (в них обеження від 60 кг, моя - 57). Чесно кажучи, цього разу, хвилювання було присутнє, проте від самого початку мене приємно здивувала швидкість, професійність лікарів і умови в лікарні. Все на найвищому рівні! Персонал лікарні дуже привітний і доброзичливий, попередньо були думки, що можу знепритомніти (наслухалась і начиталась різного), але все пройшло легко і в гарній атмосфері! Після здачі смачно і безкоштовно поїла в комфортному ресторані в тій же лікарні (видали талон). Як же було приємно почути "ще один донор", коли я передала талон, а персонал ресторану почав подавати їжу:) Дякую!!!!

30 грудня 2022 р.

Львівський міський центр служби крові

Сподобалося мені в цьому центрі здавати кров. Все чітко, злагоджено. Персонал усміхнений, приємний, привітний, швидкий і турботливий (по 100 раз перепитують самопочуття). Вся процедура - від реєстратури до отримання довідки про здачу - зайняла до години, та й то через велику чергу з бажаючих здати кров. Єдине шкода, що беруть кров лише для свого об'єднання, бо мені сюди ближче ніж на Пекарську

10 серпня 2022 р.

Разом до перемоги

Все чудова. Здавав тут кров 2 рази. Перший на другий день війни для форування запасів. Зареєструвався, після чого мені перетелефонували та проінформували про дієту донора крові. Прийшов в зазначений день, заповнив анкету, пробний забір з пальця, тиск, чай і на здачу крові. В самому кінці процедури відбулося коротке потемніння в очах і відчутний тиск в вухає, медперсонал дуже оперативно прореагував і привів мене до тями. Запропонували талон на харчування залишив на користь людей з МВС/МНС. Дякую. Другий раз, зателефонували вже мені з проханням прийти на донацію настуаного дня. Пройшовши всі рівні допуску - здав еритроцитну масу крові вдруге. На цей раз без потемніння в очах, але невиличкий тиск відчув. Цього разу додався сильний холод, при тому що цього разу я поснідав у відповідності до рекомендацій. Зважаючи на це, після процедури вже не відмовлявся від запропонованого талону на харчування. Після стабілізації стану - зразу відправився на бранч в столову медзакладу де поласував борщем. Дякую.

18 липня 2022 р.

Стала донором

Все пройшло швидко та без черг. Загалом зайняло часу до 40 хв. Стала донором вперше.

24 травня 2022 р.

Щаслива

Слава Україні! На кровоздачі була вперше! Залишилася безмежно щасливою. Привітний персонал і швидкість роботи вражають. Відвідування закладу відбувалося за попередньою реєстрацією ( так як бажаючих вдосталь). Я погрозила прийти ще!!!!Тому за 2 місяці чекайте!! Це не боляче і не страшно. Все супер! Дякую!

6 травня 2022 р.

Перша кроводача

Усе пройшло чудово, лишилися лише позитивні враження. Приміщення охайні та стерильні, окремо відведено кімнату для черги донорів. Персонал ввічливий, люб'язний та, що особливо для мене важливо, людяний. Під час процедури дещо запаморочилася голова, але мені відразу надали увесь спектр можливих послуг у цій ситуації, аби нормалізувати стан. До процедури напоїли солодким чаєм, після відправили поїсти. Рада, що моє перше здавання крові відбувалося під пильним наглядом професіоналів!

15 квітня 2022 р.

Лікарня Швидкої Допомоги, непогано але по сервісу мабуть останні і Львові

Пішов туди тільки тому що попросили здати кров для родичів. Що не сподобалось: -- Розміри бахіл. На мій 45 їх можна одягнути, тільки розірвавши (проблема всіх центрів) -- Черга. Поставився з розумінням, все-таки найбільш "ургентне" відділення -- Між кріслами занадто мало місця, ноги доводиться розташовувати в шахматному порядку (розташовані одне навпроти іншого) -- Не годують, добре хоч чаю зробили. Я не прийшов в цей заклад нахаляву поїсти, і всеж. -- Бюрократична тягомотина, наприклад тобі дають талон про здачу, тепер вези його в 8 лікарню (туди, де числиться пацієнт-рецепієнт). Дівчата, 2022 надворі, роботи сальтухи назад крутять. Ви що ) (стосується усіх центрів, зрештою). Паперові довідки в бухгалтерію про здачу крові можна також би було зробити електронними, як лікарняні. Як і електронні бази донорів Сподобалось: Ремонти. Чистота. Привітний персонал.

4 січня 2022 р.

Хамовитий персонал відділення переливання крові лікарні швидкої допомоги

Доброго дня. За 20-ь + кровоздач перший раз зіткнувся з таким відношенням до людини яка прийшла, безкоштовно, здати кров ще й у період пандемії. Сьогодні 09/12/20 на 9 ранку прийшовши у відділення на здачу зіткнувся з стандартною совдеп процедурою,- ранкове чаювання медсестр, ну це ок ще. Довга процедура заповнення документів, перевірка лікарями, тут всьо ок, питань немає. Прийшовши на саму кровоздачу я побачив що там не горизонтальні крісла/ліжка а якісь сидячі крісла, ну і це ок, хворому кров треба а мені не принципово на чому її здавати. Після меня заявили що користування телефоном у інші руці заборонено. Я повідомив що він у режимі без звуку і це пошта лише, бо я зайнята людина я маю по специфиці роботи завжди бути на контакті + всі минулі рази де я здавав кров (Центр переливання крові на вул. Пекарській) я питався чи це не проблема і завжди отримував позитивну відповідь. Навівши цей центр у приклад - мені почали хамити, приблизно що їм всерівно на це, що цю працівницю не цікавить що можна а що ні бо їй це не пободається, і інше в тому дусі. На чому кровоздача була завершена так і не почавшись. Перший і останній раз я в цьому закладі на кровоздачу. Чому я отримую моральне задоволення від центру переливання на Пекарській? ... останні 5 років, чотири рази на рік, я чекаю дня здачі крові з нетерпінням...а тут маєш тобі. Ці совкові методи будуть лише відштовхувати донорів а не залучати їх до постійної донації.

9 грудня 2020 р.

Інформація
Call center для запису на донацію
0 800 333 003
Facebook
@1tmolviv
Веб-сайт
www.emergency-hospital.lviv.ua/viddilennia/viddilennia-transfuziolohii