Міський центр служби крові КНП «Перше територіальне медичне об’єднання м. Львова»

Відділення трансфузіології Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги заготовляє цільну кров та плазму. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації). Обмеження по вазі для донорів цільної крові - 55 кг. Забір крові відбувається за попереднім записом. **З собою обов'язково мати паспорт!** Для запису - телефонуйте: +38 (066) 018-09-19 +38 (067) 118-09-19 +38 (032) 258-11-11 (цілодобово) **Через велику кількість охочих, черга розписана наперед на тиждень**

Центр крові приймає такі типи кроводач:

Гранулоцити Кров (еритроцитна маса) Плазма Тромбоцити

Відгуки

Всього відгуків: 5. Середній рейтинг: 4

Стала донором

Все пройшло швидко та без черг. Загалом зайняло часу до 40 хв. Стала донором вперше.

24 травня 2022 р.

Щаслива

Слава Україні! На кровоздачі була вперше! Залишилася безмежно щасливою. Привітний персонал і швидкість роботи вражають. Відвідування закладу відбувалося за попередньою реєстрацією ( так як бажаючих вдосталь). Я погрозила прийти ще!!!!Тому за 2 місяці чекайте!! Це не боляче і не страшно. Все супер! Дякую!

6 травня 2022 р.

Перша кроводача

Усе пройшло чудово, лишилися лише позитивні враження. Приміщення охайні та стерильні, окремо відведено кімнату для черги донорів. Персонал ввічливий, люб'язний та, що особливо для мене важливо, людяний. Під час процедури дещо запаморочилася голова, але мені відразу надали увесь спектр можливих послуг у цій ситуації, аби нормалізувати стан. До процедури напоїли солодким чаєм, після відправили поїсти. Рада, що моє перше здавання крові відбувалося під пильним наглядом професіоналів!

15 квітня 2022 р.

Лікарня Швидкої Допомоги, непогано але по сервісу мабуть останні і Львові

Пішов туди тільки тому що попросили здати кров для родичів. Що не сподобалось: -- Розміри бахіл. На мій 45 їх можна одягнути, тільки розірвавши (проблема всіх центрів) -- Черга. Поставився з розумінням, все-таки найбільш "ургентне" відділення -- Між кріслами занадто мало місця, ноги доводиться розташовувати в шахматному порядку (розташовані одне навпроти іншого) -- Не годують, добре хоч чаю зробили. Я не прийшов в цей заклад нахаляву поїсти, і всеж. -- Бюрократична тягомотина, наприклад тобі дають талон про здачу, тепер вези його в 8 лікарню (туди, де числиться пацієнт-рецепієнт). Дівчата, 2022 надворі, роботи сальтухи назад крутять. Ви що ) (стосується усіх центрів, зрештою). Паперові довідки в бухгалтерію про здачу крові можна також би було зробити електронними, як лікарняні. Як і електронні бази донорів Сподобалось: Ремонти. Чистота. Привітний персонал.

4 січня 2022 р.

Хамовитий персонал відділення переливання крові лікарні швидкої допомоги

Доброго дня. За 20-ь + кровоздач перший раз зіткнувся з таким відношенням до людини яка прийшла, безкоштовно, здати кров ще й у період пандемії. Сьогодні 09/12/20 на 9 ранку прийшовши у відділення на здачу зіткнувся з стандартною совдеп процедурою,- ранкове чаювання медсестр, ну це ок ще. Довга процедура заповнення документів, перевірка лікарями, тут всьо ок, питань немає. Прийшовши на саму кровоздачу я побачив що там не горизонтальні крісла/ліжка а якісь сидячі крісла, ну і це ок, хворому кров треба а мені не принципово на чому її здавати. Після меня заявили що користування телефоном у інші руці заборонено. Я повідомив що він у режимі без звуку і це пошта лише, бо я зайнята людина я маю по специфиці роботи завжди бути на контакті + всі минулі рази де я здавав кров (Центр переливання крові на вул. Пекарській) я питався чи це не проблема і завжди отримував позитивну відповідь. Навівши цей центр у приклад - мені почали хамити, приблизно що їм всерівно на це, що цю працівницю не цікавить що можна а що ні бо їй це не пободається, і інше в тому дусі. На чому кровоздача була завершена так і не почавшись. Перший і останній раз я в цьому закладі на кровоздачу. Чому я отримую моральне задоволення від центру переливання на Пекарській? ... останні 5 років, чотири рази на рік, я чекаю дня здачі крові з нетерпінням...а тут маєш тобі. Ці совкові методи будуть лише відштовхувати донорів а не залучати їх до постійної донації.

9 грудня 2020 р.

Інформація
Вебсайт
https://www.emergency-hospital.lviv.ua/viddilennia/viddilennia-transfuziolohii
Електронна адреса
emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net
Для запису на донацію
+38 (066) 018 09 19
Для запису на донацію
+38 (067) 118 09 19
Здавати кров можна з будь-якою пропискою
Розклад роботи
Понеділок 09:00-13:00
Вівторок 09:00-13:00
Середа 09:00-13:00
Четвер 09:00-13:00
П'ятниця 09:00-13:00
Субота 09:00-13:00
Неділя 09:00-13:00