Київський міський центр крові. Структурний підрозділ на лівому березі

Структурний підрозділ Київського міського центру крові заготовляє тільки цільну кров. Вхід через приміщення Стоматологічної поліклініки Дніпровського району. Приймає донорів з будь-яким місцем реєстрації. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації).

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров

Години роботи:

Понеділок
08:00 - 15:00
Вівторок
08:00 - 15:00
Середа
08:00 - 15:00
Четвер
08:00 - 15:00
П'ятниця
08:00 - 15:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 3. Середній рейтинг: 5

найкращі працівники💜💜💜💜

Теж хочу поділитися своїми враженнями від візиту КМЦК на проспекті Алішера Навої. Хоча донорство крові не найприємніша процедура (але така надзвичайно важлива і потрібна!), персонал зробить все можливе, щоб забезпечити комфорт. Всі дівчата, починаючи від медсестер і закінчуючи лікарями, вражають своєю вічливістю, усмішками, добротою та уважністю. Вони завжди пильно стежать за вашим самопочуттям. Дякую за створення такої приємної атмосфери. Я не один раз обирала цей центр для донорських візитів і не збираюся змінювати його на інший! Щиро всім рекомендую їхати саме сюди. Вдячна вам за ваш труд! найкращі💜

8 квітня 2024 р.

Київський міський центр крові. Структурний підрозділ на лівому березі

Гарний центр, чудовий персонал з уважним відношенням.

19 лютого 2024 р.

Рекомендую

Отличный центр крови. В мае 2023 года сдавал кровь и уже на этапе заполнения бумаг почувствовал себя плохо, закружилась голова. Персонал не растерялся. Меня уложили на кушетку, дали чай с кофеином, затем перевели в служебное помещение, где я отлежался. Спасибо персоналу за расторопность и участливость. Жаль только, что центр принимает только цельную кровь. Видимо, нет возможности заготавливать плазму.

20 травня 2023 р.

Інформація
Реєстратура
+38 (093) 158 47 55
Посилання
kmck.kiev.ua
Facebook
@kmbckyiv.ua