Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ МОЗ України

Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України заготовляє цільну кров, плазму, тромбоконцентрат та гранулоконцентрат. Здавати кров можна з будь-яким місцем реєстрації. З собою мати паспорт або ID-картку з додатком про місце реєстрації. У ОХМАТДИТі є постійна потреба донорів тромбоконцентрату всіх груп крові. Донорами тромбоконцентрату можуть бути чоловіки та жінки, віком від 18-ти до 45-ти років, вагою не менше 60 кг, які є громадянами України та не мають протипоказань до донорства. Особливості процедури: Процедура проводиться у попередньо узгоджений з Вами день та час, та триває від 1-ї до 2-х годин. Якщо Ви вже були донором крові або тромбоконцентрату у Центрі служби крові ОХМАТДИТу, Ви можете записатися на процедуру здачі тромбоконцентрату, попередньо зателефонувавши до рекрутера ЦСК (063 497 26 86). ОХМАТДИТ - єдина в Україні лікарня, де заготовляють гранулоцити. Якщо Ви ще не були донором у Центрі служби крові ОХМАТДИТу, але бажаєте стати донором тромбоконцентрату, Вам необхідно прийти у пн.-чт. з 9.00 по 13.00 та здати аналізи крові. Після того як Ваша кров протестується на маркери інфекцій та буде визнана придатною для донорства, Вам зателефонує рекрутер та запросить на процедуру здачі тромбоконцентрату на конкретний день та час.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити
Гранулоцити

Години роботи:

Понеділок
09:00 - 13:00
Вівторок
09:00 - 13:00
Середа
09:00 - 13:00
Четвер
09:00 - 13:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 42. Середній рейтинг: 4

Дуже рекомендую

цільна кров, все пройшло добре. персонал супер привітний. Організовано добре, кабінети поруч, викликають самі через 'електронну чергу'. всім рекомендую.

9 лютого 2023 р.

Перша донація. Відгук.

Всі працівники, з якими я мав справу, дуже милі ) Часом є таке відчуття, наче спілкуюсь не з лікарем, а з психологом. Нажаль не встиг скуштувати каву, тому що прийшло багато хлопців із ЗСУ. Але сподіваюсь ще буде час :) Сходив на процедури, ніби, а вернувся ще й задоволений!

9 листопада 2022 р.

Анастасія

Здавала вперше, повністю задоволена, що обрала цей центр!!! Дуже приємний персонал,з любов’ю до людей,все швидко, без затримок Усім рекомендую 👍🏽👍🏽👍🏽

17 серпня 2022 р.

Очень приветливый и заботливый персонал

Из всех мест, где сдавала, самое внимательное отношение. Постоянно подходят, спрашивают, все ли хорошо, не принести ли воды. А ещё иголки тоньше и при заборе тромбоцитарной массы аппапат работает более мягко, потом вены не болят

27 липня 2022 р.

Супер місце!

Просто вражена! До глибини душі! Все на вищому рівні! Процес реєстрації та подальшого супроводження донорів добре налаштований. Немає довжелезної черги, всі привітні, підказують, куда йти далі та що робити. Чийто, охайно, приємо пахне анисептиком :)

30 травня 2022 р.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, ОХМАТДИТ

Чуйний та ввічливий колектив, дякую!!!

13 квітня 2022 р.

Рік з Охматдитом

Рік здавав тромбоцити в Охматдиті. Дуже класно. Кожна донація - заряд позитиву, любові до людей і світу.

23 березня 2022 р.

Не взяли кров через вакцінацію проти ковіду

Відмовились брати кров через те, що остання вакцінація від ковіду була лише 3 тижні тому. На сайті цієї інформації немає, усі пишуть, что кров після коронаваку брати можно майже одразу. Без проблем сдала у Міському центрі крові

20 липня 2021 р.

Чудове місце

Центр куди хочеться повертатися знову і знову адже ставлення персоналу, умови та стерильність на висоті. Нехай дітки не хворіють

30 березня 2021 р.

ОХМАТДИТ

Прийшовши туди я приємно здивувався , організація вищого рівня приємні працівникі і атмосфера раджу здавати кров саме тут ))

19 лютого 2021 р.

Охматдет

Современный корпус. Вежливый персонал. Все профессионально.

18 січня 2021 р.

Найкращий заклад для здачі крові!)

З першої здачі крові там зрозумів, що Охматдит стане для мене як другий дім де завжди раді мене бачити, привітний прийом, персонал, і дуже приємно бачити посмішки діток)

24 грудня 2020 р.

"Охматдит"

Была в 2019 в январе примерно, мне понравился персонал они были все такие обходительные и заботливые, спасибо вам за это. Здоровья всем 😊

22 липня 2020 р.

Задумайтесь

Вже не перший і навіть не десятий раз здаю кров в ОХМАТДИТ. Можна сказати "дослідив процес". Повчаннями інших займатись не хочеться, просто наведу декілька тез, а Ви, діючі і потенційні донори, думайте самі. - Центр розвивається як може, враховуючи що це державна установа. Я ще здавав кров, коли вони базувались у старому приміщенні - тісні коридори, мало місця, мало апаратів для забору крові і т.д. Тепер же Ви здаєте кров в новенькому приміщенні із "всіма зручностями", що можуть Вам надати на даний момент. - До персоналу питань взагалі немає - чуть не на руках тебе носять, всі питання вирішують. До цих бджілок трудівниць взагалі не може буди питань, привітнішого персоналу мабуть ніде більше немає. І томляться вони за ці пів дня як за добу, адже немає нічого складніше, ніж робота з людьми, та ще й така відповідальна, де немає права на помилку взагалі. - Черги є, особливо коли наплив людей. Але якщо зрозуміти процес, то стає ясно, що пришвидшити його можна тільки банальним розширенням кількостей всього, що наразі неможливо. Боротьба з чергами триває, сильним кроком в оптимізації стала електронна черга, але коли людей багато - швидко всіх пропустити фізично неможливо. Не забувайте, що перед донацією вам роблять аналіз крові, результати за кілька хвилин, хочете цього чи ні, але перед здачею всім потрібно побувати в трьох кабінетах і цю кількість мабуть ніяк не скоротити. Тому просто прийміть собі, що здати кров - це не прийти і піти, а потрібно витратити пів дня. Тому якщо вирішили стати донором - ставайте. Якщо є конкретні побажання - вас вислухають, пояснять, спробують впровадити. Як не як ви ж здаєте кров не для себе, а для дитини, яка без вас може не дожити до завтра. Робимо добро разом!

20 липня 2020 р.

Один з найкращих центрів крові

Здавала кров в Охматдиті тричі і кожного разу залишались тільки приємні враження. Персонал доброзичливий, не дивлячись на завантаження, все організовано, обладнання максимально зменшує дискомфорт від процедур. Терапевтам окреме дякую за відповіді на всі мої сто запитань)

1 липня 2020 р.

Охматдит

Сегодня была там впервые. Очень внимательный персонал.

15 червня 2020 р.

Ретельніше дотримуватись правил карантину

Вже вдруге здаю кров у ОХМАТДИТІ. Дуже подобається, як організований процес. Співробітники уважні і професійні. Сьогодні переді мною кров організовано здавала група (здається, поліцейські) — хочу відмітити, що вони, на жаль, не дотримувалися дистанції один з одним, і взагалі було складно тримати дистанцію через велику кількість людей. Співробітники служби крові теж не втрутилися. Хотілося б, щоб люди, які приходять здавати кров групами, все ж таки уважніше ставилися до правил карантину, адже епідеміологічна ситуація у Києві все ще загрозлива.

4 травня 2020 р.

Охмадет

Очень приветливый персонал. Быстрая регистрация, единственный минус - попала в день, когда было много желающих сдать кровь, поэтом пришлось потратить больше часа на мед.осмотр и предварительный тест крови. Но это не было проблемой для меня, все-равно на карантине спешить некуда :) Спасибо персоналу центра за приятное впечатление от первого опыта донорства. Вернусь снова еще.

4 травня 2020 р.

Перший досвід донорства

В перший раз була донором, зустріла дуже приємне ставлення з боку персоналу центру крові, усі справжні професіонали - людей було небагато, черги не було. Саме приміщення дуже сучасне, як і технології, які використовують. Все стерильно. Зовсім не боляче. Вдячна за цей досвід.

22 квітня 2020 р.

ОХМАТДИТ завжди на висоті

Мені дуже подобається бути донором саме у цьому місці. Відремонтоване приміщення, зроблені всі умови для комфортних кровоздач, привітний персонал. Шкода,що не приймають плазму там, бо починав я саме з неї свій шлях донорства. Проте, перемкнувся на тромбоцити. Бувають накладки з часом донацій, проте це не напряму залежить від персоналу.

3 квітня 2020 р.

Охматдет 2020-02-20

_Завжди_ все на вищому рівні. Включно з посмішками.

24 лютого 2020 р.

Добре

Добре

19 лютого 2020 р.

Центральный донорский пункт

Светлое и комфортное помещение, буквально после ремонта. Нет хаоса, как на Берлинского, процедура стандартизирована. По средам работают волонтёры из "#среды_в_охматдете", поэтому больше порядка и приятный сюрприз после сдачи крови обеспечены.

8 грудня 2019 р.

Відмова від плазми в ОХМАТДИТІ

Прибув сьогодні за традицією до Київського ОХМАТДИТУ з метою здачі плазми. При цьому відразу ж повідомив при реєстрації, що сьогодні я хочу здати ПЛАЗМУ!!! Про це й проставили на картці відмітку. Перед цим, відповідно, просидів у черзі. Проблем немає. Зареєструвався як донор плазми - все нормально! Пройшов лікаря, де здав на аналізи кров з пальця (сама неприємна, як на мене, процедура). Йду як донор ПЛАЗМИ! Все нормально. Наступний крок - лікар-терапевт, каб. 102! Знову, відповідно, черга. Просидів, заходжу - донор плазми. І тут вона мені повідомляє: МІСЦЬ ДЛЯ ЗДАЧІ ПЛАЗМИ НЕМАЄ!!! Скажіть, будь ласка, а не можна це було сказати півтори години тому, які я витратив на черги? А ще додатково годину на добирання до ОХМАТДИТУ? Це не можна було сказати, що донори плазми зайві? І як ви думаєте, чи захочу я бути наступного разу донором в ОХМАТДИТІ? А разом з цим, наскільки мені відомо, в Україні дефіцит крові та її компонентів! Ось така організація роботи з донорами безпосередньо в Київському ОХМАТДИТІ!!! Дякую за увагу! Помчав у Київський міський центр крові. Тут завжди потрібні донори крові та її компонентів! Але ж хотілося допомогти ОХМАТДИТУ.

25 листопада 2019 р.

Очередь. Чисто. Приятный персонал.

Попали когда был аншлаг. Человек 30 в очереди. Провели полдня в центре.

7 листопада 2019 р.

Багато крові не буває які чужих дітей!

З років навчання в Університеті стало доброю традицією бути донором. Допомогати легко - і корисно! а новий корпус в ОХМАТДИТ - неймовірний і комфортний! І величезна подяка людям які підтримують проекти, повязані з донорством - VeteranoPizza; Среды в Охмадете і Go Life! Ваша підтримка дуже цінна!

23 жовтня 2019 р.

Не заинтересованы в донорах!

Хотел записаться на сдачу тромбоцитов - не смог дозвониться. В фейсбуке нет возможности написать сообщение. На сайте охматдита нет контактов отделения и чисто случайно в блоге нашел гугл форму для записи на сдачу крови, заполнил, звонка так и не дождался от них. Вам нужны доноры или нет?

18 жовтня 2019 р.

центр служби крові в "Охматдиті"

Оновлення центру служби крові в "Охматдиті" просто супер, робота персоналу на дуже високому рівні. Бажаю подальшого розвитку і здоровя міцного-міцного!!!

7 жовтня 2019 р.

Сподобалось бути донором в ОХМАТДИТ

В ОХМАТДИТ бути донором приємно. Круті працівники з гумором та турботою, гарне відношення, чудовий ремонт, зручні лежаки, смачний чай. Прийду ще)

1 серпня 2019 р.

Не подумали про донорів

В новому корпусі гарний ремонт, але - кушетки для донорів розташовані незручно. Після здачі крові вставати з кушетки зручніше і логічніше вбік - просто повернутись і звісити ноги набік, тоді вставати. Але з обох боків кушетки розташовані апарати для забору крові. Тому, щоб встати, доводиться просунутись вперед і вверх, допомагаючи собі руками, одна з яких забинтована. Невже важко розташувати обладнання так, щоб з одного боку кушетки було вільне місце?

26 березня 2019 р.

Охматдит для життя!

Я три роки здава там кров,бо розумів,що дитяча смерть,це,нажаль,гірка реальність!Чудовий персонал!Сучасне обладнання!І та думка в серці,що долучився до порятунку,бодай одніеї дитини...

17 березня 2019 р.

Гарний персонал

Дуже привітний персонал, сучасне обладнання, швидкі результати аналізів - все на високому рівні.

12 лютого 2019 р.

Донорство

Сдавал кровь три раза, персонал хороший. Делают анализ крови и сразу знаешь что с кровью

5 жовтня 2018 р.

Неточности во времени приема

На сегодня, 23.08.2018 записалась через сайт на сдачу крови реципиенту. Но, когда пришла в Охматдет увидела табличку 23, 24 приёма нет. Это как? Сегодня официальный рабочий день. Или деткам из интенсивной химиотерапии кровь не нужна на выходных? Очень расстроена. До этого несколько раз ходила сдавать и всё было хорошо

23 серпня 2018 р.

Неточности во времени приема

На сегодня, 23.08.2018 записалась через сайт на сдачу крови реципиенту. Но, когда пришла в Охматдет увидела табличку 23, 24 приёма нет. Это как? Сегодня официальный рабочий день. Или деткам из интенсивной химиотерапии кровь не нужна на выходных? Очень расстроена. До этого несколько раз ходила сдавать и всё было хорошо

23 серпня 2018 р.

Когда хочешь помочь людям, а врачи ставят подножки !!!

Жизнь прекрасна, пока неприятности происходят не с тобой. Некоторое время тому назад сдавал донорскую кровь. Все прекрасно, ни чего не предвещало беды. Через год прихожу сдавать донорскую кровь, и что я в итоге слышу от Перетятко Д.В. - что я был забракован как донор по причине сомнительного анализа по гепатиту С и сразу же начала рекомендовать частную клинику для обследований (интересно, откат Перетятко Д.В. в этой частной клинике большой получает). Гепатитом никогда не болел. Сдал анализы в лаборатории (заплатил 700 грн.) - никакого Гепатита С - даже близко. Что хочу сказать, очень неприятно когда хочешь помочь, но сталкиваешься с бюрократией. Если нужны доноры, так работайте с людьми ! Получили результат - перепроверьте его. Объясните донору что надо делать, а не посылайте в даль. А так по факту я на ровном месте получил кучу проблем, чтобы восстановиться как донор. А кто-то не получил кровь. То есть похоже, тем кто работает в этой системе не особо важен результат.

9 липня 2018 р.

Рецепція

Прийшов віддав паспорт, запитав що далі? Не відповіли. Але викликали людей, то можливо викликають. Прочекав годину, пішов дізнатись, чому так довго. Ви паспорт у куточку... І тут мені пропонують зайняти чергу. Через годину очикування. А там попереду 30-40 ... Дуже гарно провів час, але результату 0.

21 червня 2018 р.

Для Станислава

Все хорошо пока неприятные ситуации происходят не с тобой. Некоторое время тому назад сдавал кровь. Ситуация примерно такая же как у Паши. Кров забраковали, не объяснив подробностей и вообще не особо заморачиваясь общением. Недавно пришел сдавать кровь, сказали, что я был забракован как донор по причине сомнительного анализа по гепатиту. Гепатитом никогда не болел. Сдал 3 анализа в лаборатории (заплатил 800грн) - никаких признаков заразы даже близко. Принес анализы и справку от врача: опять послали по причине того, что форма справки устарела... Что могу сказать, очень неприятно когда хочешь помочь, но сталкиваешься с наплевательским отношением и бюрократией. Если нужны доноры, так работайте с людьми! Получили результат - перепроверьте его. Объясните донору что надо делать, а не посылайте в даль. А так по факту я на ровном месте получил кучу проблем, чтобы востанвиться как донор. А кто-то не получил кровь. Тоесть похоже, тем кто работает в этой системе результат не особо важен.

19 червня 2018 р.

Дуже привітний персонал

Здавав кров у перше, персонал дуже привітний. По часу займає до 2 годин, більша частина цього часу йде на чергу та реєстрацію, потім роблять на місці попередній аналіз крові та кажуть чи варто здавати щоб не зашкодити собі. Якщо по аналізу протипоказань немає то сама процедура здачі крові на цільну кров займає до 5-7 хв. Якщо здавати на Тромбоцитну масу слід розуміти що процедура не швидка та займає два відвідування центру, перше це попередній аналіз, та невеликий забір тромбоцитів, потім персонал викликає Вас на конкретний день та час, і сама процедура триває до 2 годин.

27 квітня 2018 р.

Все добре

Декілька разів вже здавала кров у ОХМАТДИТ. Завжди все проходить добре. Персонал уважний і вічливий. Єдине, що інколи бувають людей у черзі. Тому варто розраховувати, що треба буде витратити десь 1,5-2 години.

5 квітня 2018 р.

Для Pasha P

Сдаю регулярно 2-3 раза в году, Pasha P для Вас это сигнал - необходимо сделать обследование собственного здоровья, ведь повышение чего-то свидетельствует о нарушении или болезнях.

14 березня 2018 р.

неприємний осад

Здавав у травні кров перший раз. Сам процес прийняття пройшов на 5+. Але потім, через пару днів, прийшов дізнатись чи все добре з кров'ю. Відповідь: Високий рівень тромбоцитів, кров утилізована. І все. На мої спроби уточнити про причини цього чи можна було передати кров у інший центр, як зменшити цей рівень -ніякої нормальної відповіді. В результаті зіпсований настрій та змарнована кров,яка могла комусь стати у нагоді.((

4 вересня 2017 р.

Інформація
Реєстратура
+38 (044) 239-88-90
Рекрутер
+38 (063) 497-26-86
Електронна пошта
ohmadet.asy@gmail.com
Facebook
donor.ohmatdet
Веб-сайт
ohmatdyt.com.ua/tsentr-krovi