Кіровоградська обласна станція переливання крові

Кіровоградська обласна станція переливання крові

Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради" заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу. Приймає донорів з будь-яким місцем реєстрації. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт. Обмеження по вазі донора - 50 кг. Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає чоловіків. У критичних ситуаціях - жінок

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
08:30 - 12:00
Вівторок
08:30 - 12:00
Середа
08:30 - 12:00
Четвер
08:30 - 12:00
П'ятниця
08:30 - 12:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 15. Середній рейтинг: 5

Завжди з гарним настроєм після донації!🙂

Безмежна повага і вдячність працівникам за їхню роботу! Весь час здаю кров саме тут. Чудові і фахові спеціалісти, які завжди ввічливі, привітні і турбуються про ваше самопочуття. Таке ставлення до донорів - ще одна вагова причина, аби здавати кров частіше.

14 червня 2023 р.

Кропчик - топчик

Хороший центр крові, дуже привітний і доброзичливий персонал, все чудово. Якщо здаєте тромбоконценрат, то аналіз крові перед донацією займає десь 60-90 хвилин. Є талончики на обід після донації.

31 жовтня 2022 р.

Дякую за Вашу роботу

Задоволеный працею і профеоналізмом працівників

27 квітня 2022 р.

Подяка працівникам

Величезне спасибі працівникам Кропивницького центру крові. Персонал дуже милий, ввічливий та уважний до пацієнтів. З такими професіоналам не страшно.

26 квітня 2022 р.

Все чудово

Вже 3 рази здавала кров. Дуже приємний персонал. Здавати кров- не страшно і навіть корисно). Приєднуйтесь.

23 квітня 2022 р.

Чудовий персонал

Чудові позитивні працівники з чудовим почуттям гумору!:)

22 квітня 2022 р.

Слова вдячності.

Хочу подякувати персоналу за професіоналізм, чудову атмосферу і турботу, яку ви проявляєте!!!

20 квітня 2022 р.

Прекрасний сервіс

Майже усі працівники привітні й уважні. Постійно перепитують про самопочуття. Раніше у відгуках прочитала, що хтось купляв бахіли - такого не було на час мого візиту. Усе надається центром. Перша реєстрація може зайняти трохи часу - реєстрація на donor.ua і у фізичному центрі це дві різні процедури. Загалом лишилась задоволена - допоможуть, підкажуть, відповідатимуть на питання і потурбуються про вас. Дякую робітникам центру

13 квітня 2022 р.

Kirovohrad Regional blood transfusion station

Большие молодцы! Всегда приветливые! Доброжелательный! Так держать!!!

5 квітня 2022 р.

Kirovohrad Regional blood transfusion station

Большие молодцы! Всегда приветливые! Доброжелательный! Так держать!!! Вы делаете огромное дело!!!

5 квітня 2022 р.

Подяка!

Висловлюю подяку працівникам Кіровоградської обласної станції переливання крові, Вони уважні, привітні надзвичайно турботливі. У закладі чисто, охайно, зроблений сучасний ремонт.

18 березня 2021 р.

Позитивний досвід донорства

Надзвичайно приємний та уважний персонал, безболісна процедура. У закладі чисто, світло. Смачно нагодували після донації.

19 січня 2021 р.

Подяка за професіоналізм

Дякуємо працівникам Кіровоградської обласної станції переливання крові за чуйність, увагу, відповідальність – коли б я чи мої колеги не відвідували їхню установу – ми впевнені, що все пройде максимально швидко, комфортно і безпечно.

3 вересня 2020 р.

Дякую персоналу

Хочу висловити подяку персоналу Кіровоградської обласної станції переливання крові. Всі дуже привітні та товариські! Завжди тепло зузстрічають. Дуже сподобалась така участь, видно, що робітникам небайдужі донори) Медсестри не відходять ні на шаг, весь час цікавляться самопочуттям донора та заводять цікаві бесіди. Більше всього вразило те, що після першої кроводачі та першого знайомста з персоналом мене запам'ятали та радісно зузстріли вдруге. Дякую за теплу зустріч та безболісні процедури!

19 червня 2020 р.

Заряд позитиву

Завжди відвідуючи цей заклад, отримую купу позитиву. Абсолютно весь персонал, починаючи з роздягальні і закінчуючи дівчатками-медсестрами, що безпосередньо здійснюють забір крові, доброзичливий та уважний. Відчуття таке, ніби до когось в гості приходиш: тапочки (бахіли) дадуть, розкажуть, як довго чекали (реєстратура), розпитають про справи та самопочуття (лікар), смачненьким чаєм з печивом напоять, новини обговоримо (медсестри), ще й наостанок обідом нагодують. ))) Єдине побажання - підкоригувати графік роботи, щоб можна було приходити в суботу , а то не завжди виходить у будній день, часто робочі моменти не дозволяють.

31 березня 2020 р.

Інформація
Приймальня
+38 (0522)35-13-18
Експедиція (цілодобово)
+38 (0522) 32-07-87
Реєстратура
+38 (095) 480-03-69
Електронна пошта
kirovograd.blood@ukr.net
Facebook
@kospkkor
Веб-сайт
kospk.com.ua