Львівський обласний центр служби крові

Львівський обласний центр служби крові

Комунальне некомерційне підприємство Львівський обласний центр служби крові Львівської обласної ради заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу. Для донації донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації). Обмеження по вазі для донорів цільної крові - 60 кг, тромбоцитів - 65 кг. Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає чоловіків. Центр працює з понеділка по п'ятницю та кожну першу суботу місяця.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
08:30 - 13:00
Вівторок
08:30 - 13:00
Середа
08:30 - 13:00
Четвер
08:30 - 13:00
П'ятниця
08:30 - 13:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 40. Середній рейтинг: 4

Золочівська лікарня

Медперсонал ввічливий, дівчата дуже гарно беруть кров. Чай смачний

5 червня 2024 р.

Все чудово, дякую.

Все чудово, дякую.

1 травня 2024 р.

Обласний центр здачі крові

Скільки разів не був,не було проблем на жодному етапі здачі.

21 жовтня 2023 р.

Молодці

Швидко, просто, безболісно)

28 листопада 2022 р.

Відгук Львівському обласному центру служби крові

Дуже привітний і приємний персонал, ходив здавати кров вперше - все пройшло дуже швидко і професійно, дякую Львівському обласному центру служби крові. Обов'язково прийду ще)

27 жовтня 2022 р.

Буду ще)

Кілька разів намагався здати кров ще в лютому, з початком повномасштабної війни, але тоді було занадто багато бажаючих. Тож, попав на свою першу донацію тільки зараз, 5 вересня. Людей в черзі було не багато (переді мною чоловік 5), і вся процедура зайняла близько години. Спочатку реєстратура, тоді взяли кров з пальця на визначення групи та рівня гемоглобіну, тоді на огляд до лікаря, поїдання печива з чаєм, і - на саму процедуру. Враження приємні, персонал привітний (особливо дівчата які власне і беруть кров), постійно під час донації слідкує чи все добре. Чай схожий на ледь забарвлену теплу солодку водичку, ніби його заварювати багато разів, але то таке, я ж не за чаєм прийшов)) Процедура не болюча, крісла зручні, переніс добре, лише потім відчувається легка розслабленість. Висновок - за 2 місяці прийду знову) Сподіваюсь, моя кров комусь допоможе. І мій відгук комусь допоможе.

5 вересня 2022 р.

Нормальний налагоджений процес, ще б чуть більш сервісних деяких працівників:)

Загалом все нормально, Весь процес зайняв близько години, загалом все добре, крім працівниці яка давала печиво і чай перед кровоздачею і просто кричала на мене, щоб я швидше їла і йшла, хоча черги на чай не було, але вона справила дуже неприємне враження. І ще спеціально не видавала папір в туалет, бо "і так крадуть", тут без коментарів :( Працівниці, що брали кров були привітні. Теж здивувало, що працівників не цікавило, що останній раз я здавала кров не в їхньому центрі і це було 2.5 міс тому. Вони дивилися тільки на попередній запис в їхньому центрі.

12 серпня 2022 р.

Львівський обласний центр служби крові

Здавав кров 08.08.2022. Здаю кров в цьому центрі вже не вперше. І щоразу лише позитивні враження і спогади. Персонал усміхнений, ввічливий, привітний, турботливий (щопять хвилин перепитують самопочття). Вся процедура зайняла близько 30 хвилин.

10 серпня 2022 р.

Все ок

Все було надзвичайно чудово

3 серпня 2022 р.

Лвів-прийняли, як в дома

Розуміючи важливість допомоги пораненим, вирішили з колегами здати кров у Львові. До цього була донором у Харкові-є з чим порівнювати. Все супер! Не бійтеся, допомогайте, будь ласка.

30 липня 2022 р.

Відгук

Сам процес реєстрації (всі кроки) зрозумілий і простий. Проте коли люди заходять в середину усі разом, то починається плутанинина і черга порушується. Приклад: я пройшов реєстрацію, здав аналіз на визначення групи крові (де вже переді мною з'явився невідомий позачергою), наступний крой консультаціяу лікаря (каб.4) і тут повний бардак, у цю ж чергу скеровують людей перед реестрацією (в них є ознаки того що вони не можуть бути донорами) вона намагають пройти повз людей які сумлінно виконують поряд, треба їм пояснювати щоюб зачекали і в них нема окремої черги. Загалом сервіс забору крові, працівники закладу все супер та на високому рівні, єдий мінус, це повний хаос всередині, тому це може відлякувати від повторної здачі в цьому центрі, або хтосьнездасть івперше коли побачить таку неорганізованість.

9 травня 2022 р.

Все добре!

Отримав на електронну пошту повідомлення, що запаси крові зменшилися і можна прийти здати. Хотів би здавати кров частіше одного разу на місяць, шкода, що це заборонено з медичних причин. Дуже дякую за вашу роботу! Єгор

19 квітня 2022 р.

Супер!

Все пройшло дуже добре: швидко, чисто, дружньо. У черзі познайомилась з жінкою, яка шукала кров для чоловіка - якраз все підійшло. Правда, варто приходити десь за 20 хвилин до відкриття, черги.

19 квітня 2022 р.

Добре

Все добре, тільки плакат з ілюстрацією кроків, де показано куди і після чого потрібно йти, вартувало б перемістити ближче до входу.

13 квітня 2022 р.

Дуже швидко здав кров?

Здав сьогодні 1+ группу крові. Все організовано і швидко.

4 квітня 2022 р.

Негативний досвід

Я розчарована зверхнім та високомірним ставленням до донорів. Риторика з якою велася консультація заставила мене відчувати "що зі мною наче щось не так". Та що там казати, коли одна зі співробітників не дивилася мені в очі та відписувала комусь в Вайбері, а просто відпускала коментарі в мою сторону та цинічно висміювала, що я не знаю коли в мене була менструація Дуже і дуже розчарована! Більше ніколи не наважуся та попереджу друзів, які збиралися обрати інший центр 30.03.22 кабінет номер 4 Дякую за поганий настрій дорогий Львівський Обласний Центр

30 березня 2022 р.

Відмовили

Сьгодні , 10.3.2022 , прийшов здати кров , сказали що 2+ не потрібна

10 березня 2022 р.

Під час ремонту

Наразі частково відбувається ремонт, бувають черги з ранку, загалом чистом та гарний персонал, лиш в кінці робочого дня іноді чути" та скільки ж вас сьогодні буде" що в цілому не дуже приємно, але і їх зрозуміти можна.

21 лютого 2022 р.

Здача крові

Якісно швидко професійно

18 липня 2021 р.

Хороший та професійний персонал

Прийшов зранку на донорство крові, при вході мене зустріли з усмішкою ( причому усмішка явно щира) і за проханням направили до реєстратури. На щастя в реєстратурі довго чекати не прийшлось, хоча черга була досить велика. Після реєстрацїї здав кров на рівень заліза а також для визначення групи крові. Процес зайняв не більше 2 хв, що радує. В наступному кабінеті розпитували про останні хвороби і травми також виміряли вагу. Сам процес здачі крові пройшов в чистому приміщенні, голки та все необхідне для збору крові було розпечатано переді мною, що засвідчує про стерильність. Персонал спілкувався ввічливо, запитання про самопочуття давали що хвилини, оскільки це був мій перший раз то через те, що погано поснідав почалось запаморочення, яке лікарі побачили ще до того як я їм повідомив, що свідчить про професіоналізм медперсоналу. Загалом здачою крові задоволений і готовий до повторної процедури.

18 червня 2021 р.

Здача крові у Львівському обласному центрі служби крові

Процедура відбулась у організованому порядку. Персонал центру професійно виконував свої обов'язки. Зауважень або скарг немає. 15.06.2021

15 червня 2021 р.

Відгук

Все було швидко і якісно , привітний персонал

25 березня 2021 р.

Як відбулась моя перша кровоздача....

Не дивлячись на те, що я й так хотів здати кров безкоштовно, мені навіть не запропонували оплатити, гроші звісно мені не потрібні, але люди бувають різні. Йдемо далі, більшість персоналу привітні і доброзичливі, це добре, але не всі там такі. Ось наприклад, коли я спитав де можна взяти бахіли на другому поверсі, то мені відповіли в грубій формі: "Там на початку коридору, треба дивитися шось трохи, коли заходиш!" Але впринципі більше негативних вражень в мене не має, хоча є ще одне, я не знаю, чи це правильно, що перед взяттям цільної крові, в мене лише взяли кров з пальця, чи я мав проходити повний медогляд, це питання поки без відповіді... Але в цілому я задоволений, після здачі мені видали довідку і талон на отримання одноразового харчування на 40грн. В самій їдальні мені прийшлось добплатити 25грн, це не дуже добре, бо якби, я не взяв з собою готівку, то міг не отримати нормального харчування, але в тім це питання до тих, хто фінансує цей заклад. Довідку, яку мені видали на підставі закону №239 "Про донорство крові та її компонентів" Дуже імовірно, що вона не дійсна, оскільки даний закон втратив свою чинність 25.01.2021р. Натомість йому прийшов новий закон №931-9 "Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові". Впринципі думаю, там має видаватися такаж довідка, тільки вказано має бути, що вона видана на підставі нового закону. Чому, вони досі видають довідку на підставі старого закону, також питання залишається без відповіді. На разі це всі мою враження від "Львівського обласного центру служби крові" Наступного разу піду і в інші заклади збору крові і про них, теж напишу свій відгук. Здача крові відбулась 15.03.2021р.

18 березня 2021 р.

👉❤

Привітний та уважний персонал. Все швидко та професійно роблять. Надали всю необхідну інформацію.

1 лютого 2021 р.

Привітний та професійний персонал

Залишився дуже задоволений після здачі крові. Оформлення відбувається максимльно швидко. Персонал привітний та готовий відповісти на ваші запитання. Сама процедура відбувається безболісно та на комфортних кріслах. Також після кроводачі видається талончик на обід в ближній їдальні або закладі - можна поїсти та відносити сили😁. Всім рекомендую👍

7 вересня 2020 р.

Довідка 001000

Прекрасний персонал центру переливання крові. З ними процедура здачі крові стає просто непомітною. Гарна чиста операційна, телевізор для того щоб не було скучно. Але перший поверх потрібно відремонтувати - туалет, кабінети і.т.д все потребує ремонту.

21 серпня 2020 р.

Подяка

Завжди привітний та уважний персонал. Дякую, за Вашу працю!!! Здоров'я Вам, Вашим сім'ям та гарного настрою!!!

15 серпня 2020 р.

все прекрасно

здавав сьогодні вперше цільну кров і повністю задоволений всім, як пройшло. Персонал привітний, жартує, завжди допоможе. Також варто зазначити, що навіть якщо вам погано стане (як і мені сьогодні), то персонал знає свою роботу і допоможе вам прийти в норму. Окреме дякую вам за це! Перед здачею крові дають чай з печивом, після дають талончик на обід, який можна використати в кафе медінституту, що знаходиться зовсім поряд. Ще раз дякую персоналу за привітність та знання своєї справи. Обов'язково прийду ще :)

15 липня 2020 р.

дякую людям, які рятують інших людей !

мені дуже таланить, бо завжди при здачі крові попадаю на чудовий привітний та професійний персонал! все детально розкажуть, пояснять, усміхнуться і з гарним настроєм відправлять додому з осмимленням, що день прожито не дарма і ця кров можливо зуміє зберегти комусь життя ❤️

20 травня 2020 р.

Потратив годину часу

Я запланував кровоздачу на 10:00, коли прийшов довелось декілька хвилин пояснювати для кого і чого я сюди прийшов. Місце реєстрації в Івано-Франківській обл. на сайті умови здачі лише людей з львівською пропискою не було. Все-таки допустили. Довга черга на здачу крові з пальця - ніхто не дотримуєть 2-3 метрів, працівники зауважень не роблять (нагадую коронавірус). Пройшовши усі етапи я вийшов з будівлі по 11. Тобто не розумію для чого мені заплановувати кровоздачу на певну годину, якщо заклад про вас, Донор.Юа, знає хіба з плакатів і не зважає на вашу працю.

1 квітня 2020 р.

Кров

Чудовий привітний персонал, дуже боялася, бо робила це вперше, але хвилювання марні, дякую всім, і рада що зможу комусь допомогти

11 березня 2020 р.

Обов'язково прийду ще раз

Приємний, чуйний та ввічливий персонал з яким можна поговорити, який розповість все, що цікавить про донорство та як діяти після здачі. Комфортні нові крісла, обладнання.

10 лютого 2020 р.

Донор

Гарні працівники

21 січня 2020 р.

Все було добре

Здавав цільну кров. Все пройшо досить швидко, мінімальні черги, привітний персонал. На все пішло 35хв.

21 січня 2020 р.

здав:)

на мій погляд все ясно. кажуть з якого в який кабінет іти. фасад будинку гарний, пасувало б і в кабінетах ремонти зробити. зал забору гарний. чисто і акуратно. сама процедура забору крові - нічого особливого, можна сказати невідчутна. тільки коли відключали в мене тиск впав, може просто зашвидко.

15 січня 2020 р.

супер

все чудово

10 січня 2020 р.

Приємний персонал

Загалом враження позитивні: персонал привітний, підказує та допомагає при потребі, цікавиться самопочуттям; оновлені зручні крісла; гарячий чай з печивом в їдальні. Єдине, що це все псує - черги. Сумарно знаходився там 2 години, з яких 1год20хв провів у чергах.

23 вересня 2019 р.

Кров на донорство

Сьогодні здавав кров на донорство. Все чудово, персонал професійно себе зарекомендував, забір крові пройшов безболісно, люди ввічливі. Єдине але, за таку працю, працівники Львівського обласного центру служби крові, заслуговують більш достойної заробітної плати.

25 липня 2019 р.

Приходько д.л.

Все добре в центрі : привітні люди які зажди все підскажуть, швидко і якісно працюють. Але хотілось щоб в час війни час прийому в закладі був не такий короткий. Хотілось щоб в місті було більше інформації про донорство. Вдячний колективу за роботу.

13 червня 2019 р.

Непогано

Нові зручні крісла

11 березня 2019 р.

Інформація
Горбаль Ігор Михайлович, донорський відділ
+38 (032) 276-97-68
Експедиція (цілодобово)
+38 (032) 275-78-86
Реєстратура
+38 (093) 552-15-14
Експедиція (цілодобово)
+38 (050) 334-65-47
Здавати тромбоконцентрат можуть лише чоловіки