Національний інститут раку

Національний інститут раку

Відділення трансфузіології Національного інституту раку заготовляє цільну кров та тромбоцити. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації). Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає чоловіків та жінок, віком з 21 до 45 років. Забір тромбоцитів відбувається у 2 дні.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
09:30 - 12:30
Вівторок
09:30 - 12:30
Середа
09:30 - 12:30
Четвер
09:30 - 12:30
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 18. Середній рейтинг: 4

Приємні враження

Чудовий та професійний персонал. Дуже уважні. Я вперше стала донором, трохи хвилювалась, але все пройшло чудово! Дякую за приємний досвід.

11 лютого 2024 р.

Моя перша донація

Я доєдналась до ГО "Агенти крові", і вирішила донатити кров недалеко від дому - у НІРі. Волонтери просто чудові, завжди готові підтримати розмову, відповідають на всі питання, підтримують. Завчасно надають інструкції, щоб все пройшло гарно і просто. Лікарі, медсестри і санітари закладу також дуже раді своїм донорам. Це був мій перши раз, тож лікарка Олена підтримувала зі мною бесіду весь час донації, тому я навіть не відчула нічого, а взяли всі 450мл, як треба було. Після донації вас обовʼязково підтримають, сфотографують, покормлять неймовірно смачними круассанами та чаєм або кавою, хоча каву не рекомендують. Це був дуже крутий перший досвід, мене навіть титулувати героїнею, бо перша донація пройшла прекрасно. Отримала результати аналізу крові. Показники задовільні, інфекцій не виявлено, тож буду покращувати кров і здавати регулярно там. Можливо, долучатимусь і до інших місць)

18 вересня 2023 р.

Без нарікань

Здавала цільну кров у відділенні трансфузіології з Агентами крові по середам. Персонал відділення професійний - не залишилося жодного сліду від процедури. Спостерігають і питають про ваше самопочуття під час донації На реєстратурі дуже приємна дівчина, відповіла на всі питання, виписала, за потребою, довідки, зробила копію(безкоштовно) результатів аналізів. Чай, кава, печиво, цукерочка, вода до донації обовʼязково. Круасан і купа подарунків - після. Трохи душно у холі, в маніпуляційній все задовільно.

27 липня 2023 р.

Є над чим працювати

Був на тромбоцитоферезі. Хороший, привітний персонал - це завжди великий плюс. Але є і мінуси. 1) Зручність. В інших центрах крові аналіз і донація здійснюються одним днем. Тут чомусь це по принципу "сьогодні аналіз - протягом 5 днів з вами зв'яжуться щодо того коли прийти" (а може і не зв'яжуться). Хоча мені пощастило і наступного дня мене покликали на одинадцяту. 2) Комунікація. У когось з кимось з комунікацією біда, бо на одинадцяту прийшло три донори (включаючи мене), притому, що крісел всього два і обидва вже були зайняті. Як результат - я тільки в крісло потрапив через 2,5 години. 3) Організація процесів. Не дуже зрозуміло куди йти, до кого звертатись, де отримати довідку, де отримати печатку. Окремим пунктом закриті двері центру раніше кінцевого строку роботи.

13 липня 2023 р.

Супер!

Все дуже сподобалося! Супер ввічливий персонал, чудова атмосфера, все швидко і якісно, ще й накормили смачними круасанами з чаєм!

13 липня 2023 р.

Все супер

Все пройшло швидко і без проблем. Працюють дуже милі і турботливі спеціалісти.

26 квітня 2022 р.

Не раджу сюди приходити!

Однозначно не рекомендую здавати кров саме тут. Хоч я і сказала, що це не перша моя здача крові, але це не означає, що я знаю який у мене тиск і що його можна не заміряти. Кров з вени на аналіз брали з такою «ніжністю»! Такого синця великого ще не було. Відправили пити чай, але стаканчиків там нема, можна погризти печиво. І взагалі таке відчуття, що тебе там хочуть пошвидше задихатися - йди вже собі зі своїм донорство і то швиденько. Краще, по можливості, вибрати інше місце.

29 вересня 2020 р.

Відгук

Вперше здавала кров в Інституті раку. Все пройшло чудово! Приємні медсестри, напоїли чаєм (все як за правилами), безболісно взяли кров. Постійно перепитували про самопочуття))) Приміщення старе, але видно, що робили ремонт, тож, в принципі, все має вигляд нового . Все стерильно і безпечно. Особливо дотримані вимоги щодо Covid-19 (кров брали через віконечко). В кінці навіть дали маленький приємний подарунок)) всім задоволена! Дуже шкода, що такі чудові люди отримують таку малу заробітню плату за свою важку роботу

23 липня 2020 р.

Назад в СРСР.

Терміново треба змінюватись.

15 січня 2020 р.

Найгірші враження

Була донором двічі -- один раз спробувала, вдруге пішла, бо потрібний був тромбоконцентрат конкретній людині, фото якої я бачила і просто не змогла залишитись осторонь. В іншому випадку дуже не хотіла б опинитися там знову. Ставлення персоналу байдуже, намагаєшся всім посміхатись, а тобі хамлять у відповідь. Була у самому відділенні на аналізах, то сто разів пожалкувала, що прийшла, але гріла думка, що ТК важливіший реципієнтці ніж моя гордість. Хамовита, різка медсестра, яка чомусь кричала на всіх, хто заходив до неї, на мене, так смикала руку, що від болю я на секунду вимкнулась(вперше за 7 донацій), а як прийшла до тями, то вона ще посміялась: "Що за донорів понабирали, сміх та й годі". Дуже неприємно було, що донори так знецінюються. Потім мене направили до дитячого відділення на тромбоцитаферез, бо в дорослому були якісь проблеми з апаратурою. Втім, в дитячому не краще, бо апарат вимикався кожні декілька хвилин, доводилось міняти трубки, а в кінці частину крові не змогли повернути, бо прилад просто вимкнувся. Також, кололи кальцій, бо будо дуже холодно лежати півтори години і я не могла зігрітись, хоча була вкрита верхнім одягом і ковдрою.

31 серпня 2019 р.

Не раджу

Був два рази. Перший раз все швидко, а другий раз - прийшов, простояв під дверима, поки до 11-ї години вони чай пили, забив і поїхав на роботу. Не раджу як донорам, так і репіцієнтам.

11 березня 2019 р.

Дуже доброзичливий персонал

Здавала цільну кров 06.02.19. Залишилась задоволена. У черзі провела не більш, ніж 15хв. Весь персонал дуже доброзичливо і позитивно налаштований. Кожному видається браслетик донора:) Буду і надалі здавати тут.

6 лютого 2019 р.

Регулярно сдаю в этом центре

Пришла к 10, была первая. Рекомендую звонить предварительно и уточнять есть ли необходимость в крови определенной группы. Так как бывает, что запасов достаточно и они больше не берут. Данные по запасам крови устаревшие на сайте. И запасы используются только в институте рака.

6 лютого 2019 р.

Рекомендую працівникам центру брати приклад з Центру серця

1) Незручне, мале приміщення для очикування. 2) Я даю там кров не вперше, тобто є в базі, і зараз очикую менше, ніж інші, а минулого разу стояли у черзі у натовпі годину одягнені, а в туалет пропонували ходити в іншій корпус. 3) Чай запропонували не ДО кроводачи, як це потрібно, а ПІСЛЯ, причому в такій формі:"Там є чай... Налийте собі...якщо хочете", - з такою інтонацією, наче останній чай забирають в неї особисто. Про те, щоб дали талончик на "обід в кафетерії закладу", як вказано в інструкції для донорів, взагалі мова не йде. Тому я, приїхавши з іншого кінця міста, почувалася погано, вимушена була купити пакет ряженки, щоб хоча б щось випити. Сором! Всім відомо, що це - фінансово забезпечена організація. А через таку погану організацію кроводачі та відношення до донорів страждають реципієнти!

28 січня 2019 р.

Долго и не удобно

В октябре сдавал кровь. Реально заняло пол дня. Пришел на 10 часов. Час просидел в очереди. У них только 2 кресла для сдачи крови и второе используют для анализов. Все очень неудобно. Низкая пропускная способность у этого центра. Не удобный график работы и долго стоишь в очереди. Я буду сдавать кровь, у меня 4 (-), но не в этом центре. Хотя бы начинайте раньше работать.

5 грудня 2018 р.

Режим работы

Почему такой неудобный график работы, аж с 10,00. У большинства людей (и доноров) рабочий день начинается в 9,00. Мало того, что у них не компьютеризирована база доноров, надо ждать пока вручную найдут твою карту, хаос в очереди, так еще и полдня надо потратить, чтобы сдать просто анализ на т/к..... может быть сделаете все для людей? начнем с графика работы с 8,00 (как в Центре крови) или хотя бы 9,00....

7 вересня 2018 р.

"Бреш" в системе

Сдала анализ крови для проверки (на тромбоцитную массу). В самом центре все прошло быстро и легко. Терапевт, при заполнении анкеты, записала номер мобильного и сказала, что о результатах сообщат по СМС на следующий день. Увы, в течении 2-х дней ни смс, ни звонка…. Набираю сама, отвечают: «У вас все в норме, но сейчас нет необходимости в сдаче тромбоцитной массы для данного рецепиента…» С одной стороны рада, что ребенку (для которого хотела сдать) лучше, с другой – потеряное время в 3 дня, когда можно было узнать о ситуации и помочь кому-то другому.

6 серпня 2018 р.

Хорошо, что напрямую

Ладно с ними с браслетиками, но жадина в трансфузиологии паспорт донора не дала, со скепсисом добавив: "Придёте в следующий раз - посмотрим" :( Оставьте скепсис кому-нибудь другому, а не донорам, пожалуйста, если бы сдавала в этом отделении, а не напрямую в детской онкологии, сильно задумалась бы о том, стоит ли конкретно сюда приходить ещё раз. Не требую отношения как к герою, но как к человеку всё же. Изначально на добровольных началах пришла сдать анализ крови на возможность​ сдавать тромбоциты, женщина-терапевт чуть ли не отговаривать начала, мол, только мужчины подходят, сделайте, конечно, анализы, но я сомневаюсь, что вам позвонят, так можно и аппарат сломать. Блаблабла. Очень расстроилась, даже не надеялась, что моя кровь подойдёт, нарушила диету. В итоге позвали на сепарацию, по поводу пола вопросов не возникло, всё было хорошо и приветливо, обеспечили максимальный комфорт и безопасность. Спасибо, в общем, доктору из отделения детской онкологии, а женщинам из трансфузиологии стоило бы подумать, как общаться с новоприбывшими.

22 листопада 2017 р.

Інформація
Реєстратура
+38 (044) 293-21-35
З питань донорства
+38 098 86 43 212
Facebook
@UkrNCI
Веб-сайт
unci.org.ua/viddilennya-transfuziologiyi