Центр крові Головного військового клінічного госпіталю

Центр крові Головного військового клінічного госпіталю

У Центрі крові заготовляють цільну кров та тромбоконцентрат. При вазі донора менше 55 кг - рішення про допуск до донації приймається лікарем на основі оцінки індексу маси тіла та попереднього донорського досвіду. Щоб здати кров, потрібно попередньо телефонувати і узгоджувати час, щоб по донора вийшов медпрацівник.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
08:30 - 11:30
Вівторок
08:30 - 11:30
Середа
08:30 - 11:30
Четвер
08:30 - 11:30
П'ятниця
08:30 - 11:30
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 26. Середній рейтинг: 4

Допомога військовим

Робила донацію в госпіталі у вересні. Спеціально планувала на час поїздки у Київ донацію, принципово було здавати у госпіталі, щоб допомогти військовим. Як донор, намагаюсь слідкувати всім вимогам до донорства та, в цілому, слідкувати за здоров'ям. Нажаль, дуже засмутила процедура здачі. Тут не цікавить нікого наскільки ти готовий, сам заповнюєш анкету, тобі ставлять середні значення по показниках тиску та пульсу. Перевірили групу крові. В кімнаті очікування є тільки чай зі старого кувшина. Кров взяли акуратно, сінця не залишилось. Сподіваюсь, що це комусь допоможе...

8 жовтня 2023 р.

Оновлення

Вже все є! Виміряють рівень гемоглобіну перед кровоздачею! Молодці ! Приходьте здавати сюди.

9 серпня 2023 р.

Цікаво було

Давно ніхто не писав відгуки про центр крові Головного військового госпіталю. Це моя не перша донація, але перша саме у цьому закладі. З потраплянням усередину особливих проблем не було: подзовнив, прийшли, без питань виписали мені перепустку. На наступний раз, коли вже знатиму де цей центр є, розказали, як скоротити ще час. Опитування, анкета, тиск, кров з пальця (кількість гемоглобіну не скажуть, кажуть що роблять якісний аналіз, а не кількісний. Хм...). Потім чай з печенням досхочу, ніхто не рахує )) Сама процедура пройшла напрочуд швидко, всього 3,5 хвилини, хоча зазвичай не меньше 5 займала. Я аж здивувася та перепитав скільки крові взяли. Ні, всі 450, як треба. Можливо голка товстіша? Бо вперше синець залишився на руці... (( Загалом: відношення до донора - 5-, оснащення центру - 3 Висновок: якщо хочете допомогти беспосередньо військовим - обов"язково приходьте сюди! Можливо наступного разу завітаю теж сюди, але необхідно хоч інколи перевіряти рівень гемоглобіну та феритину...

26 травня 2023 р.

Позитивний досвід здачі крові

Дуже чуйний персонал, відчуття наче я вдома. Дякую! Немає черги і вся процедура пройшла дуже швидко. Вже два рази здаю тут та обов'язково приїду ще.

29 липня 2022 р.

Хамське відношення

Сьогодні приїхала здавати кров донором, мене зустріла мед сестра. Ця людина взагалі не вміє спілкуватись з людьми і її не можна допускати до пацієнтів, хамила і зауваження від пацієнтів її не бентежили. Мене вона не допустила до здачі крові, сказавши що препарати (КОК)перед задачею приймати не можна, хоча це не є протипоказом(консультувплась з лікарем) і на питання чому я почула у відповідь "я не хочу витрачати на це час". Так як сайту не має, хочу щоб хоч десь був цей відгук і люди знали до чого готуватись коли будуть їхати здавати кров.

27 липня 2022 р.

Другий досвід донорства

Все було швидко, персонал уважний!

27 травня 2022 р.

Перше відвідування

Уважний, турботливий і приємний персонал, смачний чай і запіканка. Вперше здавав кров і залишився задоволений! Дякую! Повернусь з візитом через 2,5 місяця.

2 травня 2022 р.

Перший досвід позитивний

Вперше здавала кров, все пройшло чудово, персонал був чутким.

29 березня 2022 р.

Сдача Крові на Госпітальній

Дуже приємна атмосфера. Лікарі надзвичайно ввічливі, турботливі, компетентні. Навіть не хотілось йти:) Велика повага героям, котрі залишаються на своєму робочому місці та несуть радість та посмішку іншим. Дуже рекомендую сдачу крові на Госпітальній 18!)

25 березня 2022 р.

Швидко

Не було черги, в цілому витрачено було десь хвилин 25-30 разом зі здачею.

12 листопада 2021 р.

Військовий госпіталь — безвідповідальне ставлення до донорів

Це була моя 11-та кроводача, в різних установах здавала, але у військовому госпіталі вперше і більше не приїду сюди. 1) дуже складно знайти де саме здають кров. Ніяких вказівників, територія дуже велика, я блукала там хвилин 20. 2) пункт кроводачі виявився порожнім, жодної людини, випадково хтось проходив, довелось просити покликати персонал. Пятниця, 9.30, 5 листопада 2021 3) Перед донацією не дали нічого випити, ні води, ні чаю, нічого. Вперше таке. 4) Кров з пальця перевірили лише на групу крові, загальний аналіз не роблять, немає приладів. Це дуже прикро, перед донацією мають перевіряти показники крові. 5) Тиск не поміряли, температуру не поміряли. Просто в анкеті записали нормальні значення і все, не міряли нічого. Безвідповідальне відношення до донорів 6) Після донації по правилах мають або надати обід, або 78 грн на обід. Цього не надали теж. Після донації дали води попити. Все. З плюсів хіба що те, що не залишилось синця на руці, за це дякую. Сподіваюсь, моя кров всеж таки комусь врятує життя.

6 листопада 2021 р.

Центр крові Національного військово-медичного клінічного центру

все добре, спецы

29 жовтня 2021 р.

.Центр крові Національного військово-медичного клінічного центру Головний військовий клінічний госпіталь

чуйний персонал, все добре

29 жовтня 2021 р.

Здача крові 12.08

Все сподобалося,персонал ввічливий

12 серпня 2021 р.

Центр крові ГВКГ

Досить високі вимоги до донорів. Перед здачею пройшов опитування та огляд(що, загалом, правильно). Досить привітний персонал. Важливо для тих, хто йтиме сюди вперше: за адресою вул. Госпітальна 18 знаходиться поліклініка, шукати потрібно, власне, центр крові ГВКГ(маршрут від поліклініки https://goo.gl/maps/hvkcNgDj4XNiTnh46 та приблизні координати 50.431047904565844, 30.531998357502896).

26 січня 2021 р.

врачи заботливые, но кровь берут неудачно

Сдавала кровь в рамках мероприятия "Найтепліший день донора". Кровь брали врачи из военного госпиталя. Были очень внимательными, беспокоились о самочувствии доноров. Женщина, бравшая у меня кровь, вколола иглу, потом еще ее поправляла, что вызвало болевые ощущения. Потом вроде все было ок. НО сняв повязку по правилам через время, я увидела как на руке начал проявляться синяк(( В итоге, к утру он стал большим темно-фиолетовым синячищем. Не рекомендую этот центр для донаций. До этого я сдавала кровь в другом месте и все было в порядке

26 грудня 2020 р.

В.П.З.К. в ГВКГ

Якийсь час є постійним відвідувачем Центру. Персонал кваліфікований. Чітка організація процесу. Високі вимоги до донорів. Останнім часом помітив проблеми з харчуванням для донорів. Думаю, це не з вини працівників Центру.

17 червня 2020 р.

Здавати кров одне задоволення)

Приємний і уважний персонал :) Працюють швидко та впевнено. Порекомендують як краще підготуватися до здачі крові, та чого робити не слід. В кінці не відпустять поки не впевняться в самопочутті ) Змушують пить чай з цукерками, та дають фініки :) З радістю приходжу саме в це місце)

6 травня 2020 р.

Моя перша кроводача

З приводу самої процедури дачі крові, все пройшло чудово. Дуже привітний персонал, піклувалися, були дуже уважними до мене. Але не було ні чаю, ні води, ні чогось солодкого. Тому я не змогла щось перекусити перед дачею крові і одразу ж після дачі з’явилися яскраво виражені симптоми гіпоглікемічного шоку, привели до тями завдяки аміаку, але через 5 хвилин я знову майже знепритомніла. Медсестри знайшли для мене свої солодощі та чай. Але не було посуду одноразового, добре, що я мала з собою пару одноразових стаканчиків. Доречі, бахіли, про всяк випадок я також взяла свої і не марно, там буди тільки одноразові, які використовували як мінімум декілька разів...

17 квітня 2020 р.

РАДЖУ ВСІМ!!!

Із задоволенням здаю кров в цьому закладі. Завжди привітний та уважний персонал. Все робиться швидко та з повагою до донора. Забирає мінімум часу.

2 квітня 2020 р.

Все чудово ♥

Все дуже оперативно: швидка експрес-діагностика лікаря, заповнити анкету допомагають, черга мінімальна (чекала не більше 2 хв під кожними дверима).

28 січня 2020 р.

^^

Дуже акуратно беруть кров - синців не було жодного разу. Привітний і професійний персонал. Дякую вам!

20 січня 2020 р.

Есть особеннности

В этом центре ограничение по весу не 50 кг, а 55, т.к. они берут 490 мл крови. С весом в промежутке между 50 и 55 кг советуют сдавать в Охматдете, т.к. там забирают 350 мл крови.

2 жовтня 2019 р.

Дякую за вашу роботу

Все чисто, гарно, спокійно і стільки доброти в такій нелегкій роботі! Дякую вам!

22 серпня 2019 р.

Про хороше

Хороший та привітний колектив, хороше обслуговування, приємно приходити і допомагати рятувати чиєсь життя.

6 серпня 2019 р.

Все добре

Все прекрасно - чистота, персонал, чай з бутербродами. Але важко знайти Центр крові, розмістіть на сайті схему, бажано з фото

27 лютого 2019 р.

Інформація
Відділення заготівлі та переробки крові
+38 (044) 521-82-11
Реєстратура
+38 (044) 521-85-77