Одеські середи

Одеські середи

14 лютого чекаємо донорів на першу одеську середу! В Одесі стартує проект "Крапля життя" та запрошує одеситів щосереди в приємній компанії, з цікавими історіями, інтерв'ю та подарунками у вигляді значків #клітини_крові долучатись до регулярного безоплатного добровільного донорства крові. У програмі на вас чекає - зламані стереотипи, розвіяні міфи та корисні поради, адже донорство - це не тільки порятунок життя, це і життя з плюсами ;)

Початок:
14 лютого 2018 р. 8:00

Закінчення:
14 лютого 2018 р. 14:00

Місце проведення:
Одеська обласна станції переливання крові

Деталі:

У критичних ситуаціях, коли близьким загрожує біда, ми віримо в силу "Фейсбуку", телефонуємо друзям, і мало кому з нас приходить думка про те, що потрібно десь зареєструвати реципієнта. З метою покращення ситуації в Одесі діятиме донорський проект "Крапля життя" за підтримки ДонорUA і Среды_в_охматдете, котрий популяризуватиме регулярне добровільне донорство крові, а також матиме інформаційну підтримку і супровід донорів. Донори на знак підтримки проекту отримають в подарунок значки #клітини_крові лише за умови успішної кроводачі спільно з проектом #крапля_життя.

Щосереди організатори заходу зустрічатимуть та супроводжкватимуть на Одеській обласній станції переливання крові донорів.

Протипоказання до донорства:
Абсолютні
Тимчасові
Рекомендаціі щодо підготовки

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: