Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська міська клінічна лікарня №6
м.Дніпро, вул.Батумська, 13, головний корпус (7ми поверховий), Дніпро

Коли:
20 квітня 2018 9:00 – 13:00

Умови:
Потенційних донорів просимо реєструватися за телефоном 097 692 63 32 З собою мати паспорт з українською пропискою, копію ІПВага донора повинна бути не менше 55 кг! На момент кроводачі повинен пройти місяць після одужання від ГРВІ, не повинно бути проявів нежиті, застуди, алергій. Не приймати ніякі медичні препарати!

Дніпро: День донора на лівому березі

Увага! Ця подія вже пройшла.

6-а міська лікарня запрошує донорів здати кров. Лікарня обслуговує всі ДТП, що відбуваються на Правді, київській трасі, весь Дніпропетровський, Магдалинівський, Петропавлівський райони. У складі лікарні перебувають три хірургічних відділення, дві травматології, обласної проктологічний центр, проходять лікування пацієнти з сірої зони Донбасу - всім їм здійснюються переливання крові. Зараз, коли поширені застуди та ГРВІ, донорів особливо мало, тому якщо зараз ви здорові - ми вас дуже чекаємо! Так-так, саме вас;) Не варто думати, що здасть хтось інший, якщо так подумає кожен - донорської крові не буде.

Зараз, коли поширені застуди та ГРВІ, донорів особливо мало, тому якщо зараз ви здорові - ми вас дуже чекаємо! Так-так, саме вас;) Не варто думати, що здасть хтось інший, якщо так подумає кожен - донорської крові не буде.