Флешмоб "Ми всі - однієї крові!" 2018

Флешмоб "Ми всі - однієї крові!" 2018

У Всесвітній день донора запрошуємо всіх на Фестивальний причал, щоб об'єднатися в краплю крові в просторі причалу, як символ об'єднання людей в донорської взаємодопомоги.

Початок:
14 червня 2018 р. 19:00

Закінчення:
14 червня 2018 р. 19:30

Місце проведення:
Фестивальний причал

Деталі:

Флешмоб 2018

Друзі, гряде 14 червня - Всесвітній день донора - особливий привід звернути увагу на донорство і подякувати всім тим, хто допомагає рятувати життя. У цей день ми запрошуємо всіх об'єднатися в видовищному флешмобі разом з ДонорUA Дніпро, Конкорд Банк / Concord bank, Клуб активного відпочинку "Адреналін" KAVA і нагадати всім про цю життєво важливій сфері!

Всім ми - різного віку, підлог, професій і соціальних ролей - разом підтримуємо запаси наших банків крові і допомагаємо рятувати життя один одного. Ми об'єднуємося для допомоги абсолютно незнайомим людям і з вкладу кожного донора формується життєво необхідний ресурс. У Всесвітній день донора запрошуємо всіх на Фестивальний причал, щоб об'єднатися в краплю крові в просторі причалу, як символ об'єднання людей в донорської взаємодопомоги, і зняти все це з висоти пташиного польоту! І вже традиційно натовпом запустимо в небо червоні кулі!

Здаєте ви кров чи ні - ваша підтримка і участь допоможуть нагадати про донорство крові, допоможуть залучити людей до лав донорів.

Бажаючі приєднатися - відправте SMS повідомлення на 050 85 169 25 з текстом "Флешмоб 14 червня".

Подія в Фб: https://www.facebook.com/events/920973298073572/

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: