#коліржиття - флешмоб до Міжнародного дня донора

#коліржиття - флешмоб до Міжнародного дня донора

На честь Міжнародного Дня Донора ми починаємо флешмоб #коліржиття. Це буде добра справа, яка зможе надати величезну допомогу суспільству.

Початок:
14 червня 2018 р. 0:00

Закінчення:
1 липня 2018 р. 0:00

Місце проведення:
ДонорUA

Деталі:

Де: Facebook, Instagram

Учасники: компанії з повністю або частково червоними логотипами/аватарами сторінок

Мета: збільшити кількість зареєстрованих донорів в базі ДонорUA. Це дозволить проекту більш ефективно допомагати пацієнтам, котрі потребують переливання компонентів крові. Адже чим більше зареєстрованих донорів - тим більге врятованних життів!

Механіка:

  1. Сторінка ДонорUA робить перший пост з хештегом #коліржиття та закликом реєструватись за посиланням - https://donor.ua/account/register та кидає виклик декільком брендам.
  2. Сторінка бренду, що отримала виклик, робить пост з логотипом/аватаром сторінки без червоного кольору, щоб метафорично підкреслити його важливість та закликає реєструватись у базі донорів.
  3. Сторінка бренду, що отримала виклик, кидає виклик наступним учасникам (партнерам, наприклад).

Додаткова інформація:

До флешмобу можуть приєднатись всі бажаючі компанії (з повністю або частково червоними логотипами/аватарами сторінок) і підтримати розвиток донорського руху України. Не лише тільки ті, що отримали виклик!

Приклад тексту для публікації:

--

Друзі,

Сьогодні у Міжнародний День Донора ми починаємо флешмоб #коліржиття - на підтримку донорського руху України! Флешмоб підкреслює важливість бути донором, адже достатня кількість донорів означає вчасно врятовані життя!

В Україні втричі менше донорів, ніж рекомендує ВООЗ!.

Тож ми, як соціально-відоповідальна компанія, не можемо стояти осторонь і закликаємо всіх реєструватись і ставати донорами крові.

Колір має значення!

alt text

--

Достатньо однієї публікації, щоб підтримати донорський рух та зробити гідну справу, що рятує життя. Зі свого боку ДонорUA використовуватиме кожну можливість, щоб інформувати громадскість про вашу участь та підтримку.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: