"Тижневик здачі крові" акція до Всесвітнього дня донора у Ужгороді

"Тижневик здачі крові" акція до Всесвітнього дня донора у Ужгороді

"Тижневик здачі крові" акція до Всесвітнього дня донора у Ужгороді

ДонорUA запрошують вас до Всесвітнього дня донора допомогти важкохворим пацієнтам наших обласних лікарень, де проходять лікування велика кількість наших краян. Щоденно вони потребують вашої підтримки у вигляді компонентів крові. Подаруйте їм свою підтримку - здайте кров!

Початок:
11 червня 2018 р. 9:00

Закінчення:
15 червня 2018 р. 14:00

Місце проведення:
Закарпатська обласна станція переливання крові

Деталі:

Дорогі краяни ! Запрошуємо вас взяти участь в нашій акції "Тижневик здачі крові" до Всесвітнього дня донора. Насправді велика кількість пацієнтів наших лікарень постійно потребують переливання крові та її компонентів, а кількість донорів, охочих здати кров не так багато, тому ваша підтримка надзвичайно важлива. Від щирого серця чекаємо на кожного з вас і нагадуємо про те, як потрібно готуватися до кроводачі, зокрема потрібно дотримуватись таких правил:

Напередодні, ввечері, необхідно повечеряти, при цьому не можна вживати жирну, смажену, копчену їжу, яйця, молочні продукти та напої, які містять алкоголь.

У день дачі крові бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день управляти транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх.

За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; по можливості, не паліть за годину до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: