Підтримати ДонорUA

Стань донором резерву!

Зареєструйтесь донором резерву і чекайте повідомлення із запрошенням на кроводачу.

"Тижневик здачі крові" акція до Всесвітнього дня донора у Ужгороді

Увага! Ця подія вже пройшла.

ДонорUA запрошують вас до Всесвітнього дня донора допомогти важкохворим пацієнтам наших обласних лікарень, де проходять лікування велика кількість наших краян. Щоденно вони потребують вашої підтримки у вигляді компонентів крові. Подаруйте їм свою підтримку - здайте кров!

Йдуть: Елисеенко Сергей

Дорогі краяни ! Запрошуємо вас взяти участь в нашій акції "Тижневик здачі крові" до Всесвітнього дня донора. Насправді велика кількість пацієнтів наших лікарень постійно потребують переливання крові та її компонентів, а кількість донорів, охочих здати кров не так багато, тому ваша підтримка надзвичайно важлива. Від щирого серця чекаємо на кожного з вас і нагадуємо про те, як потрібно готуватися до кроводачі, зокрема потрібно дотримуватись таких правил:

Напередодні, ввечері, необхідно повечеряти, при цьому не можна вживати жирну, смажену, копчену їжу, яйця, молочні продукти та напої, які містять алкоголь.

У день дачі крові бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день управляти транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх.

За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; по можливості, не паліть за годину до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте.