Всеукраїнська акція до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя!

Всеукраїнська акція до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя!

День святого Миколая - довгоочікуване свято для дітей, та й для дорослих, в усьому світі. Ми всі чекаємо на диво! А в переддень свята нам дуже хочеться вірити у добро!

Початок:
15 грудня 2018 р. 10:00

Закінчення:
15 грудня 2018 р. 14:00

Місце проведення:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

Деталі:

alt text

15 грудня 2018 року чекаємо всіх у Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. Початок: 10:00 😉 Для вас ми приготували декілька зон. Найголовніша, звісно "Зона Здачі крові", тому що здавати кров разом з нами весело та радісно. Не оминайте "Зону Фудкорт", адже поїсти смаколики потрібно перед та після здачі крові. Не менш важлива Зона «Коробка хоробрості». Тут можна залишити подарунки дітям: іграшки, книги, дитяче харчування, памперси та ін. Зібрані подарунки будуть передані в відділення дитячих онкогематологій міста Києва. Зробити безліч фото та просто відпочити, спілкуючись з друзями можна буде в Фотозоні чи в Лаунж Зоні.

Наша основна ціль в об’єднанні та розв'язанні спільної проблеми – дефіциту донорів. Адже за статистикою, запас донорської крові в Україні втричі нижчий за норму! Тож давайте всі зустрінемось в чарівну суботу грудня, щоб поповнити запаси донорської крові напередодні новорічних свят та зібрати «Коробку хоробрості» з подарунками для дітей у відділення онкогематологій.

Якщо ще ніколи не здавали кров, не турбуйтеся ➡️ ДонорUA.Бот знає відповіді на ваші питання!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: