Додай червоного! в рамках Днів здоров'я на ВДНГ-2019

Додай червоного! в рамках Днів здоров'я на ВДНГ-2019

Додай червоного! в рамках Днів здоров'я на ВДНГ-2019

Додай червоного! каже ДонорUA з організаторами події Дні здоров'я на ВДНГ-2019 - Медпросвіта та Українська асоціація функціонального харчування та здай кров. Здати кров в суботу на ВДНГ за допомогою мобільного центру крові - реальність.

Початок:
13 квітня 2019 р. 10:00

Закінчення:
13 квітня 2019 р. 14:00

Місце проведення:
ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України»)

Деталі:

alt text

13-14 квітня 2019 року у Києві на території ВДНГ відбудеться величезне дійство в рамках Днів здоров'я на ВДНГ - 2019. Захід організовують Медпросвіта та Українська асоціація функціонального харчування за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Bloody-Zone: Додай червоного! Здати кров в суботу на ВДНГ за допомогою мобільного центру крові - реальність. Для донорів, що бажають вперше чи в чергове здати кров, буде спеціально організована зона здачі крові, а також лекції та персоналізоване інформування відвідувачів, фото- та автограф-сесія із зірками та медіа-персонами, які беруть участь в заході.

Як підготуватись до здачі крові?

Які є протипокази? Абсолютні та тимчасові

Програма досить насичена:

Майстер-класи «Шефи навчають гастроздоров’ю» (за участі відомих професіоналів, розробників систем здорового харчування).

Інфо-зона: «Тарілка здорового харчування» (практична реалізація рекомендацій ВООЗ щодо здорового харчування, семінари та дискусії з виробниками здорових та функціональних продуктів харчування, вікторина, дитяча гра, лотерея)

Інфо-зона: «ДіАбетка — прості відповіді на складні запитання про діабет»

Інфо-зона: «Аутизм – життя для батьків» (консорціум експертних організацій, лекторій, майстер-класи та навчання).

Сімейний парк-квест

Активна розвага в рамках програми Платформи «Дні здоров’я на ВДНГ-2019» з елементами навчання, змагань, отримання цікавої та необхідної інформації.

Експо-зона включає стенди виробників харчової індустрії, чия продукція відповідає критеріям здорового та функціонального харчування, також виробників нутриєнт-коректорів (вітаміни, дієтичні добавки, ферменти тощо), медичних лабораторій, медичних центрів, провайдерів фітнес- та б’юті-послуг.

Дитяча зона разом із партнерами перетворюється на творчо-ігровий простір, де батьки зможуть залишити малюків, поки навчаються, відвідують експо-зону або беруть участь в заходах програми.

А для медичних фахівців відбудеться науково-практична конференція «Складові громадського здоров’я». Учасники отримають сертифікат ЦГЗ МОЗ України.

Конференція для виробників харчової галузі, рітейлу, маркетингових та дослідницьких компаній, представників регуляторних органів: «Здорове харчування: нішевий сегмент чи складова громадського здоров’я?»

Інформаційна конференція для освітян: «Основи здоров’я як компонент навчання» .

Науково-практична конференція для дієтологів: «Раціон по науці або Інтуїція фахівця. Настанови та рекомендації».

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: