Теплокровні їдуть в місто НЕТІШИН - 3 липня 2026 року

Теплокровні їдуть в місто НЕТІШИН

відкрита донація

Початок: пʼятниця, 3 липня 2026 р. 09:00

Закінчення: пʼятниця, 3 липня 2026 р. 13:00

Місце проведення: КНП Нетішинської міської ради

Деталі:

Запрошуємо на відкриту донацію разом із «Теплокровні», та ДонорUA в місті Нетішин.

Якщо ви планували здати кров або хочете долучитися вперше – приходьте, це зручна нагода зробити добру справу в комфортній та дружній атмосфері.

На донорів, як завжди, чекає теплий прийом у хабі: на другому поверсі працює затишна станція здавання крові з професійною медичною командою.

Подію обслуговуватимуть медична бригада Хмельницького обласного центру служби крові.

Процес організований так, щоб усе було спокійно, зрозуміло та з турботою про донорів.

Заходьте на інтерактивну виставку про донорство, яка працюватиме 3 липня з 9:00 до 13:00. Тут можна дізнатися більше про кров і донорство, а також відчути, що кожен та кожна з нас – частина спільноти теплокровних 😉

Реєструйтесь і вливайтесь!

Команда:Теплокровні | ПУМБ | Mastercard

Поділитися: twitter-x pocket

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: