Запрошуємо вас на подію, яка вже стала традиційною в Одесі - виїзна акція з забору крові "Додай червоного".
В суботу 25 липня команда лікарів КНП "Одеська обласна станція переливання крові Одеської обласної ради" буде збирати кров від донорів в комфортному та сучасному офісі компанії FRACTAL (вулиця Троїцька, 43б). Пригощають наші партнери - Foundation Coffee Roasters та мережа пекарень "Сільський хліб".
Для вашої зручності, можна зареєструватися на конкретний час з 9:00 до 13:00.
Для того щоб зменшити ймовірність затримок в часових слотах та утворення черги, дуже просимо вас за можливості дотримуватись часу, який ви оберете.
Зі свого боку ми зробимо все можливе для вашого максимального комфорту.
Перш ніж реєструватися, переконайтеся, що ви не маєте абсолютних чи тимчасових протипоказань до донорства.
Правильно підготуйтеся до процедури, аби зберегти гарне самопочуття.
Турботлива команда лікарів та волонтерів ДонорUA з нетерпінням чекає саме на вас!