Безпечна кров для всіх

Безпечна кров для всіх

Для багатьох людей добровільна здача крові — це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави. Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову з одним, ще один шанс.

Початок:
14 червня 2019 р. 8:00

Закінчення:
14 червня 2019 р. 13:00

Місце проведення:
Запорізька обласна станція переливання крові

Деталі:

З 10 по 14 червня на станції переливання проходить тиждень донорства крові.

14 червня, з нагоди Всесвітнього дня донора крові, на Запорізькій обласній станції переливання крові відбудеться святкова програма:

  • о 9:00 годині, біля центрального входу, молодіжна організація «Наше щасливе життя» разом з ДонорUA проведе для донорів крові міні-концерт.

  • о 13:00 годині пройдуть урочистості у кафе «Поляна» у Заводському районі м. Запоріжжя, організаторами яких є Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, КУ «СТМО «Трансфузіологія», Запорізька обласна станція переливання крові, проект «Розвиток регіональної системи громадського здоров’я в Запорізькій області».

Не можемо промовчати і наголошуємо, що саме безоплатне добровільне та регулярне донорство є основою безпеки донорської крові, яку потім переливають при лікуванні онкозахворювань, операціях, опіках чи ускладненнях під час пологів, також компонентів та продуктів крові потребують люди, що мають хвороби крові. Кожна донація - це врятовані життя та профілактика серцево-судинних захворювань і не тільки.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: