Red Brunch від проекту "Я, Ніна"

Red Brunch від проекту "Я, Ніна"

Red Brunch від проекту "Я, Ніна"

16 липня, у вівторок вранці команда проекту «Я, Ніна» запрошує друзів на нетрадиційний бранч - reversed Red Brunch (бранч навпаки), в рамках якого кожен бажаючий зможе здати кров на потреби фронту та отримати почесний статус донора і маленький вишуканий подарунок від Guzema Jewelry.

Початок:
16 липня 2019 р. 10:00

Закінчення:
16 липня 2019 р. 13:00

Місце проведення:
Довженко-Центр

Деталі:

В рамках Red Brunch також відбудеться презентація лотів для благодійного аукціону на підтримку проекту «Я, Ніна». Зібрані кошти будуть спрямовані на препродакшн та зйомки ключових сцен повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», які проходитимуть в рамках Odesa International Film Festival з 10 до 21 липня 2019.

«Я, Ніна» – це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової, знято повнометражний художній фільм «Я, Ніна» та кліп на саундтрек до фільму – пісню «Сьомий день» гурту Друга Ріка - Druga Rika . Головні ролі у фільмі зіграють Yanina Sokolova, Valeriia Khodos, Valeriy Kharchyshyn.

ВАЖЛИВО:

Долучитися до здачі крові на потреби фронту та отримати почесний статус донора може кожен бажаючий. Участь можлива за умови повної відповідності показників здоров’я та після проходження онлайн-реєстрації.

Реєстрація та пам'ятка донора за посиланням: https://forms.gle/m1N96UugzWZxcPNG8.

Реєстрація триває до 11:00, 15.07.2019. Після здачі крові всі присутні зможуть почастувати смаколиками та чаєм, а також зробити фото на пам’ять з Яніною Соколовою.

Подія відбувається за підтримки Фонду Зелений Слон, який здійснює мрії онкохворих дітей, Guzema Jewelry, Центр громадського здоров’я України, ДонорUA та Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: