Red Brunch №2 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №2 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Вже вдруге команда проекту Я, Ніна в тандемі з ДонорUA готує Red Brunch №2 - День Донора від проекту «Я, Ніна». У липні ми провели наш перший День Донора і отримали від вас, друзі, неймовірний фідбек. Ви просили нас не зупинятися і проводити подію знову. Саме тому ми вирішили зробити День Донора регулярною подією! Кожен перший вівторок місяця ви матимете змогу здати кров на різні потреби киян, а це - онкохворі, опікові відділення, пологові будинки, хірургія, тощо.

Початок:
6 серпня 2019 р. 10:00

Закінчення:
6 серпня 2019 р. 13:00

Місце проведення:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

Деталі:

Другий Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» ми традиційно проводимо за підтримки ДонорUA, Guzema Jewelry, Центр громадського здоров’я МОЗ Україниї, а також нашого нового партнера Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів, за що ми безмежно вдячні ♥️

Де / Коли:

06.08 з 10:00 до 13:00 приходьте у Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska за адресою вул. Велика Васильківська, 55, 18 поверх на другий Red Brunch від команди «Я, Ніна».

Що ви за це отримаєте:

♥️ Попередню онайлн-консультацію від ДонорUA (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором - пишіть нам під першим закріпленим постом)

♥️ Неймовірної краси браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew, всі друзі проекту, а також всі донори, яких ми також причисляємо до друзів проекту

♥️ Частування від Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska після здачі крові

♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові

♥️ Сотні плюсів до вашої карми

До зустрічі у вівторок, друзі ♥️!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: