Red Brunch №3 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №3 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Вже втретє команда проекту «Я, Ніна» запрошує всіх охочих стати донором. За результатами двох перших подій 111 людей стали донорами крові, а це означає, що разом ми спасли 333 життя. Подія проходить кожен перший вівторок наступного місяця.

Початок:
3 вересня 2019 р. 10:00

Закінчення:
3 вересня 2019 р. 13:00

Місце проведення:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

Деталі:

Третій Red Brunch спільно проводиться від команди проекту «Я, Ніна» та ДонорUA за підтримки Guzema Jewelry, Центр громадського здоров’я України та Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів, за що ми безмежно вдячні ♥️

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Неймовірної краси браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew, всі друзі проекту, а також всі донори, яких ми також причисляємо до друзів проекту

♥️ Частування від Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska до та після здачі крові

♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг

♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові

♥️ 70 грн у якості компенсації на обід

♥️ Сотні плюсів до вашої карми

Що нового:

♥️ В рамках III Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share ми зробимо першу мобільну перукарню. А це означає, що кожен бажаючий (стать не важлива) з волоссям довжиною в понад 30-35 см може пожертвувати своє волосся на виготовлення перуки для дитини, що бореться з онкозахворюванням.

Крутий перукар обріже ваше волосся, збере його і передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

Реєстрація для донорів волосся за цим посиланням.

До зустрічі у перший вівторок осені, друзі ♥️! #ВартоЖити

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: