Red Brunch №5 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

 Red Brunch №5 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №5 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» – це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця.

Початок:
5 листопада 2019 р. 9:00

Закінчення:
5 листопада 2019 р. 13:00

Місце проведення:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

Деталі:

Перший вівторок листопада команда проекту «Я, Ніна» вже вп'яте запрошує всіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся. За результатами чотирьох перших Ред Бранчів 240 людей стали донорами крові, а це означає, що разом ми врятували 720 життів та 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, що втратили власне волосся внаслідок хіміотерапії.

П'ятий Red Brunch ми традиційно проходить в колаборації з ДонорUA та за підтримки Guzema Jewelry, Центр громадського здоров’я України в неймовірно теплій локації – Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів, за що ми безмежно вдячні ♥️

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Попередню онайлн-консультацію від ДонорUA (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором).

♥️ Неймовірної краси браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew, всі друзі проекту, а також всі донори, яких ми також причисляємо до друзів проекту.

♥️ Частування від Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska до та після здачі крові.

♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг.

♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

♥️ 73 грн компенсації на обід, які ви можете забрати собі або пожертвувати в благодійні скриньки на:

  • підтримку ДонорUA.
  • подальше існування проекту «Я, Ніна».
  • виготовлення перук для онкохворих дітей, що втратили волосся внаслідок хіміотерапії в підтримку соціальної ініціативи Hair for Share.
  • реалізацію дитячих мрій Green Elephant Fund.

♥️ Сотні плюсів до вашої карми!

Як стати донором волосся:

♥️ В рамках V Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною в понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше 5 років тому й воно у гарному стані. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається лише волосся після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯ: https://forms.gle/1e2N5o2kMFQ8iN1C8 Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису!

Наша подія буде тихою і камерною - ми не запрошуємо пресу, проте преса може прийти якщо захоче - ми не будемо проти 😃

Що нового: ♥️ У всьому світі листопад - це місяць чоловічого здоров'я. Саме тому разом з соціальною ініціативою VUSOPAD ми готуємо невелику акцію і флешмоб в підтримку чоловіків та задля інформування їх щодо того, як слідкувати за своїм здоров'ям.

До зустрічі у перший вівторок жовтня, друзі ♥️! #ВартоЖити

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: