Red Brunch №7 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №7 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch – це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця.

Початок:
4 лютого 2020 р. 9:00

Закінчення:
4 лютого 2020 р. 13:00

Місце проведення:
Готель Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

Деталі:

2020 у Києві ми розпочинаємо нашим традиційним Днем Донора від команди проекту «Я, Ніна».

4 лютого команда проекту «Я, Ніна» вже всьоме запрошує всіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся.

Перший Red Brunch 2020 ми традиційно проведемо в колаборації з ДонорUA та за підтримки Центр громадського здоров’я України в нашому улюбленому Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів, за що ми безмежно вдячні.

За цим посиланням можете ще раз перечитати пам'ятку донора: https://yanina.life/redbrunch

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Попередню онайлн-консультацію від ДонорUA (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором - пишіть нам під першим закріпленим постом). ♥️ Ми працюємо над новими браслетами для наших донорів і сподіваємось встигнути їх зробити. ♥️ Частування від Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska до та після здачі крові. ♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг. ♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові. ♥️ 73 грн компенсації на обід, які ви можете забрати собі або пожертвувати в благодійні скриньки на:

  • подальше існування проекту «Я, Ніна», яка проводить цю щомісячну подію
  • виготовлення перук для онкохворих дітей, що втратили волосся внаслідок хіміотерапії в підтримку соціальної ініціативи Hair for Share.
  • реалізацію дитячих мрій Green Elephant Fund ♥️ Сотні плюсів до вашої карми!

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ КРОВІ: https://bit.ly/2PoEDeX

Участь можлива лише після реєстрації.

Як стати донором волосся:

В рамках Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share всже вкотре буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною в понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше 5 років тому й воно у гарному стані. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається лише волосся після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯ: https://forms.gle/1e2N5o2kMFQ8iN1C8

Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису!

Наша подія буде тихою і камерною - ми не запрошуємо пресу, проте преса може прийти якщо захоче - ми не будемо проти.

До зустрічі у перший вівторок лютого, друзі!

Нагадуємо, що проект «Я, Ніна» не фінансується ніякими іншими джерелами окрім добровільних пожертв, зібраних на нашому сайті. Задля подальшого існування проекту просимо і надалі підтримути нашу команду за цим посиланням: https://yanina.life/donate.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: