Red Brunch №3 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №3 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch – це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця.

Початок:
4 лютого 2020 р. 9:00

Закінчення:
4 лютого 2020 р. 12:00

Місце проведення:
BankHotel Lviv

Деталі:

2020 рік у Львові ми розпочинаємо нашим традиційним Днем Донора від команди проекту «Я, Ніна».

4 лютого команда проекту «Я, Ніна» вже втретє запрошує всіх охочих у Львові долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся.

Перший Red Brunch 2020 ми традиційно проводимо в колаборації з ДонорUA та ДонорUA Львів та за підтримки Львівський обласний центр громадського здоров'я в нашому улюбленому BankHotel Lviv, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів, за що ми безмежно вдячні.

У Львові подія відбувається за підтримки Львівська Міська Рада, Краса Рятує, Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного центру служби крові.

За цим посиланням можете ще раз перечитати пам'ятку донора: https://yanina.life/redbrunch

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Попередню онлайн-консультацію від ДонорUA Львів (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором - пишіть нам під першим закріпленим постом). ♥️ Ми працюємо над новими браслетами для наших донорів і сподіваємось встигнути їх зробити. ♥️ Частування від BankHotel Lviv до та після здачі крові. ♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг. ♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ КРОВІ: https://forms.gle/tk9gRGgtnT8f8KKt5

Участь можлива лише після реєстрації.

Як стати донором волосся:

В рамках Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше, ніж 5 років тому і воно має гарний вигляд. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається волосся тільки після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯ: https://bit.ly/33Pi4lS

Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису!

Наша подія буде тихою і камерною - ми не запрошуємо пресу, проте преса може прийти якщо захоче - ми не будемо проти.

До зустрічі у перший вівторок лютого, друзі!

Нагадуємо, що проект «Я, Ніна» не фінансується ніякими іншими джерелами окрім добровільних пожертв, зібраних на нашому сайті. Задля подальшого існування проекту просимо і надалі підтримути нашу команду за цим посиланням: https://yanina.life/donate.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: