Red Brunch №8 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №8 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch №8 - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Red Brunch – це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця.

Початок:
3 березня 2020 р. 10:30

Закінчення:
3 березня 2020 р. 14:00

Місце проведення:
Veteran Hub

Деталі:

03.03.2020 команда проекту «Я, Ніна» вже восьмий раз запрошує всіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся на нашому традиційному Дні Донора.

Березневий Red Brunch ми проведемо в колаборації з ДонорUA та за підтримки Центр громадського здоров’я України в нашому улюбленому Veteran Hub, який надає нам приміщення для події, за що ми безмежно вдячні♥️

За цим посиланням можете ще раз перечитати пам'ятку донора: https://yanina.life/redbrunch

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Попередню онайлн-консультацію від ДонорUA (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором - пишіть нам під першим закріпленим постом).

♥️ Кожен із наших донорів отримає красивий браслетик у формі краплини крові з вигравіруваним логотипом проекту «Я, Ніна» від Ювелірний Дім ZARINA, а для наших донорів-«ветеранів», які 03.03 вже вчетверте будуть у нас в Києві здавати кров, Ювелірний Дім ZARINA підготували кольє.

♥️ Частування до та після здачі крові.

♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг.

♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

♥️ 73 грн компенсації на обід, які ви можете забрати собі або пожертвувати в благодійні скриньки на:

♥️ подальше існування проекту «Я, Ніна», яка проводить цю щомісячну подію ♥️ виготовлення перук для онкохворих дітей, що втратили волосся внаслідок хіміотерапії в підтримку соціальної ініціативи Hair for Share. ♥️ реалізацію дитячих мрій Green Elephant Fund

♥️ Сотні плюсів до вашої карми!

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ КРОВІ: https://bit.ly/2PoEDeX

Участь можлива лише після реєстрації.

Як стати донором волосся:

В рамках Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share всже вкотре буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною в понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше 5 років тому й воно у гарному стані. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається лише волосся після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯ: https://forms.gle/1e2N5o2kMFQ8iN1C8

Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису!

Наша подія буде тихою і камерною - ми не запрошуємо пресу, проте преса може прийти якщо захоче - ми не будемо проти.

До зустрічі у перший вівторок ,березня, друзі!

Нагадуємо, що проект «Я, Ніна» не фінансується ніякими іншими джерелами окрім добровільних пожертв, зібраних на нашому сайті. Задля подальшого існування проекту просимо і надалі підтримути нашу команду за цим посиланням: https://yanina.life/donate.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: