#Кроворкінг: розвій сумніви

#Кроворкінг: розвій сумніви

Проект ДонорUA підтримує наших прекрасних друзів ГО "Свіжа Кров" та найкрутіший захід по донорству #Кроворкінг. Ми вас всіх щиро запрошуємо на інший рівень життя:) Четвертий #Кроворкінг, де можна здати кров у вихідний день, зустріти однодумців та отримати дозу натхнення і гарного настрою! Цього разу наші лектори будуть говорити про кров і донорство з наукової точки зору.

Початок:
9 квітня 2016 р. 9:00

Закінчення:
9 квітня 2016 р. 13:00

Місце проведення:
Київський міський центр крові

Деталі:

alt text

Проект ДонорUA підтримує наших прекрасних друзів ГО "Свіжа Кров" та найкрутіший захід по донорству #Кроворкінг. Ми вас всіх щиро запрошуємо на інший рівень життя:)

Четвертий #Кроворкінг, де можна здати кров у вихідний день, зустріти однодумців та отримати дозу натхнення і гарного настрою! Цього разу наші лектори будуть говорити про кров і донорство з наукової точки зору. Реєстрація за посиланням.

Приходь у зручний час, надихайся, спілкуйся, створюй разом з нами сучасну службу крові в Україні!

Традиційна суботня донорська акція #Кроворкінг від громадської організації «Свіжа Кров» вкотре збирає старих друзів та ще більше чекає на донорів-новобранців. Волонтери руйнують стереотипи і продовжують серію пізнавальних і суспільно-корисних тусовок для донорів та усіх, хто не байдужий до здорового способу життя. Команда «Свіжої Крові» щомісяця проводить донорські акції, щоб забезпечувати постійне поповнення запасів Київського міського центру крові Цього разу #Кроворкінг присвячений науковій точці зору на кров та донорство: від теорії до практики і навпаки. О 10:00 студенти НМУ ім. О. Богомольця – Іванна Небор та Олександр Шумейко відповідатимуть на усі питання про донорство.
Об 11:00 естафету продовжить науковець зі світовим ім'ям, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.Богомольця НАН України, доктор медичних наук Віктор Євгенович Досенко. Він готує надзвичайно цікаву лекцію про хвороби крові або гемобластози. З 12:30 донорів та гостей чекає виступ групи «Сонячна машина». Спеціальним літературним гостем #Кроворкінгу стане український поет, публіцист і музикант Павло Коробчук. Щоб узяти учать в акції необхідно зареєструватися за посиланням, обрати зручний час здачі крові – з 9 до 13, а також взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Деталі акції.

Протипоказання до донорства: абсолютні та тимчасові.

Як готуватися до донації.

Про громадську організацію «Свіжа Кров» ГО «Свіжа Кров» заснована у вересні 2015 року українськими волонтерами. Лідер організації – Валентин Десятник, номінант волонтерської премії «Євромайдан-SOS» за 2015-й рік.

Основна місія організації: пропаганда, популяризація добровільного донорства крові, допомога державі у створенні сучасної служби крові. Волонтери співпрацюють із відділеннями переливання крові Києва, в майбутньому – і України. Першими партнерами організації стали Київський міський центр крові та Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ».

За час роботи команда «Свіжої Крові» допомогла зібрати понад 250 літрів крові для Київського міського центру крові. Завдяки новим форматам акцій за короткий строк волонтерам вдалося залучити біля 600 донорів, які допомогли врятувати понад 1700 життів! Варто зазначити, що 60% залучених донорів здали кров уперше в житті. Це стало можливим завдяки креативним донорським акціям: першому студентському донорському фестивалю «Упирівка», акції «Розумна кров» з Радою молодих вчених НАН України, трьом суботнім «Кроворкінгам». Корпоративні донорські акції за сприяння «Свіжої Крові» відбулися в компаніях «Перша студія», «Magento Україна» та «Баядера». Найближчі плани «Свіжої Крові»: • яскраві донорські акції в нових для України форматах; • збір коштів і придбання мобільного комплексу заготівлі крові; • участь у розробці нових законів про донорство та Національну службу крові; • премії для кращих співробітників відділень переливання крові за оцінками донорів; • створення єдиної загальнодержавної бази донорів та багато інших.

«Свіжа Кров» у Facebook, Twitter, Instagram, VK

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: