Донорська акція "Zdai Blood"

Донорська акція "Zdai Blood"

Донорська акція "Zdai Blood"

Діти приносять нам радість, шалені посмішки і неймовірну ніжність. Вони бувають скажені і дративливі, смішні та веселі, "сама втіха", примхливі та неслухняні та завжди потребують нашої допомоги. Однак інколи вони нас потребують трішки більше, ніж зазвичай... як повітря, що може врятувати їхнє життя. І ми можемо їм допомогти! ДонорUA запрошує всіх бажаючих долучитись до донорської акції від студентів КПІ, що спрямована на допомогу дітям, які потребують операцій на серці.

Початок:
25 серпня 2016 р. 8:00

Закінчення:
26 серпня 2016 р. 12:00

Місце проведення:
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України

Деталі:

Діти приносять нам радість, шалені посмішки і неймовірну ніжність. Вони бувають скажені і дративливі, смішні та веселі, "сама втіха", примхливі та неслухняні та завжди потребують нашої допомоги. Однак інколи вони нас потребують трішки більше, ніж зазвичай... як повітря, що може врятувати їхнє життя. І ми можемо їм допомогти!

ДонорUA запрошує всіх бажаючих долучитись до донорської акції від студентів КПІ, що спрямована на допомогу дітям, які потребують операцій на серці.

Щодня в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії проводиться близько 11 операцій з використанням технології штучного кровообігу. На одну операцію іноді необхідно до 15 донорів. Центр потребує як мінімум 30 донорів на день.

Ми прагнемо допомогти дітям, яким життєво-необхідні операції на серці.

Обов'язкова попередня реєстрація

Тимчасові протипокази

Абсолютні протипокази

Як готуватись

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: