Здаючи кров - даруєш любов!

Здаючи кров - даруєш любов!

Довгоочікувана донорська Субота 13 лютого в Дніпропетровську до дня Св.Валентина! Якщо ви давно чекали донорську суботу і хочете прийти самі - ми вас звичайно ж також чекаємо, користуйтеся можливістю здати кров у вихідний. Акцентуємо увагу на тому, що на станції переливання в даний момент нестача крові, а в лікарнях міста і області дуже багато людей потребують її! Потік донорів знизився, багато хворіють, багато кого не допускають до донорства через низький рівень гемоглобіну. Величезне прохання відгукнутися, ми всі в одній зв'язці, давайте допомагати один одному! Ну а ми постараємося зробити цей день для вас якомога більш приємним;) Приділяємо увагу всім вимогам і рекомендаціям, це важливо!

Початок:
13 лютого 2016 р. 8:00

Закінчення:
13 лютого 2016 р. 13:00

Місце проведення:
Дніпропетровська обласна станція переливання

Деталі:

alt text Довгоочікувана донорська Субота 13 лютого в Дніпропетровську до дня Св.Валентина!

Пропонуємо вам незвично відзначити день Св.Валентина разом з вашими половинками! Якщо ви вже донор - беріть за руку свого хлопця / дівчину, залучайте в прекрасний світ донорства і приходьте разом здавати кров! Якщо тільки плануєте стати донором - також приходьте зі своїми половинками - нехай вас об'єднає ще й така добра справа, разом легше і приємніше допомагати людям. Один донор допомагає врятувати три життя, а двоє - вже цілих шість! Якщо ви давно чекали донорську суботу і хочете прийти самі - ми вас звичайно ж також чекаємо, користуйтеся можливістю здати кров у вихідний.

Акцентуємо увагу на тому, що на станції переливання в даний момент нестача крові, а в лікарнях міста і області дуже багато людей потребують її! Потік донорів знизився, багато хворіють, багато кого не допускають до донорства через низький рівень гемоглобіну. Величезне прохання відгукнутися, ми всі в одній зв'язці, давайте допомагати один одному! Ну а ми постараємося зробити цей день для вас якомога більш приємним;)

Охочі - ОБОВ'ЯЗКОВО реєструємося СМС-повідомленням на номер 050 85 169 25

13 лютого донорів чекають на Дніпропетровській обласної станції переливання (Банк крові) Пр.Богдана Хмельницького, 17 (вул.Героїв Сталінграда, 17) з 8.00 до 13.00 З собою мати паспорт з українською пропискою і копію коду. Приділяємо увагу всім вимогам і рекомендаціям, це важливо!

Тимчасові Протипоказання

Абсолютні Протипоказання

Підготовка

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: