Визнач безкоштовно свою групу крові!

Визнач безкоштовно свою групу крові!

24 вересня 2016 року, під час святкування Дня міста Ужгород, в рамках проекту Donor.UA Асоціацією молодих донорів України спільно з Закарпатською обласною станцією переливання крові проводитиметься акція «Тут безкоштовно визначають групу крові!».

Початок:
24 вересня 2016 р. 11:00

Закінчення:
24 вересня 2016 р. 15:00

Місце проведення:
Район лялькового театру

Деталі:

24 вересня 2016 року, під час святкування Дня міста Ужгород, в рамках проекту Donor.UA, Асоціацією молодих донорів України спільно з Закарпатською обласною станцією переливання крові проводитиметься акція - «Тут безкоштовно визначають групу крові!»

Як не дивно, але досить велика кількість людей взагалі не знають своєї групи крові та резус-фактору. Володіти такою інформацією просто необхідно, оскільки в житті бувають різні ситуації. Зокрема, наприклад, при терміновому переливанні крові, коли у лікаря немає часу і можливості з'ясовувати, якою групою крові володіє пацієнт чи донор, знання своє групи крові дозволить уникнути вливанню несумісної крові та подальшого її відторгнення; при плануванні вагітності, щоб уникнути імунного конфлікту і т.д. Тому запрошуємо всіх наших ужгородців прийти в цей день та безкоштовно дізнатися саме свою групу крові, а також ще багато цікавого. Дата та час проведення: 24 вересня 2016 року з 11.00 по 15.00 год. за київським часом. Місце проведення : м.Ужгород, шукайте нас в центрі міста в районі лялькового театру

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: