Лікарня Мечникова запрошує донорів здати кров для поранених!

Лікарня Мечникова запрошує донорів здати кров для поранених!

Місце зустрічі змінити не можна. Лікарня Мечникова знову запрошує дніпрян допомогти вступникам пораненим і постраждалим в зоні бойових дій.

Початок:
12 жовтня 2016 р. 10:00

Закінчення:
12 жовтня 2016 р. 15:00

Місце проведення:
Лікарня Мечникова

Деталі:

Місце зустрічі змінити не можна. Лікарня Мечникова знову запрошує дніпрян допомогти вступникам пораненим і постраждалим в зоні бойових дій. Ми багато в чому вже звиклися з яка відбувається АТО і стали забувати про багатьох аспектах військового часу. Але поранені продовжують надходити. Продовжує проливатися кров в Дніпрі від донорів до реципієнтів. Вкотре розраховуємо на чуйність дніпрян і чекаємо всіх на найблагороднішому заході міста, щоб знову підтримати наших захисників.

12 жовтня 10.00 Лікарня Мечникова, головний хірургічний корпус Реєстрація П.І.Б. СМС-повідомленням на номер 050 85 169 25 З собою мати паспорт громадянина України з пропискою і копію коду (її необхідно буде залишити) Важливо! На момент кроводачи не можна бути застудженим, з нежиттю, проявами алергії, герпесу, приймати медичні препарати. Вік донора від 18 років, вага -не менше 50 кг.

Детальніше про протипоказання: https://donor.ua/pages/5 https://donor.ua/pages/4

Підготовка до кроводач: https://donor.ua/pages/6

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: