Брифінг "Кров новин - новини крові"

Брифінг "Кров новин - новини крові"

У вівторок, 25-го жовтня з 9:00 до 10.30 у Кіровоградській обласній станції переливання крові відбудеться показова донація в режимі реального часу + брифінг для журналістів “Правда і міфи про донорство крові».

Початок:
25 жовтня 2016 р. 9:00

Закінчення:
25 жовтня 2016 р. 10:30

Місце проведення:
Кіровоградська обласна станція переливання крові

Деталі:

Волонтери здаватимуть кров. Журналісти зможуть відстежити, сфотографувати або зняти всі етапи цього процесу на камеру, на будь-якому етапі поставити запитання донорам і медикам. Хто може і хто не може бути донором крові? Чого не можна робити упродовж трьох днів до запланованої донації? Чи можна їсти в день донації? Скільки кабінетів слід обійти, щоб здати кров? Чи платять донорам? Що робити, якщо ви прийшли здати кров, а вам відмовили в цьому праві? Чому важливо здавати кров не імпульсивно, а регулярно? Як сталося так, що донорської крові бракує і водночас її виливають? Що дорожче: заготовити кров чи утилізувати?

Учасники брифінгу: Олег Зюнзя, В.о. головного лікаря ОСПК Юлія Новобранець, координаторка проектів ВМГО «Асоціація молодих донорів України» Леся Ярошенко, керівник проекту «Кров новин – новини крові», кандидат наук із соціальних комунікацій, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: