Круглий стіл "Кров новин - новини крові"

Круглий стіл "Кров новин - новини крові"

У вівторок, 25-го жовтня з 12.00 до 14.00 у Прес-клубі реформ відбудеться Круглий стіл з елементами тренінгу для представників медичних установ, органів влади, ЗМІ, неурядових організацій.

Початок:
25 жовтня 2016 р. 12:00

Закінчення:
25 жовтня 2016 р. 14:00

Місце проведення:
Прес-клуб реформ

Деталі:

Разом із київським медіа-експертом та кіровоградськими фахівцями сфери охорони здоров’я учасники проаналізують сюжети місцевих телеканалів про донорство крові, опубліковані впродовж останнього року. Дізнаються, чи відповідають ці сюжети журналістським професійним та етичним стандартам. Які теми у сфері донорства висвітлюють, а які замовчують житомирські, львівські, харківські та кіровоградські мас-медіа? Чому тема донорства крові нині – одна з найактуальніших для журналістів? Що заважає Україні побудувати сучасну службу крові? Як журналісти можуть рятувати життя, просто виконуючи свої професійні обов’язки? Також організатори поділяться конкретними професійними прийомами та навиками, зокрема з «олюднення» матеріалів та уникнення «кадрів-канібалів».

Організатори: Асоціація «Спільний простір», ВМГО «Асоціація молодих донорів України». Контактна особа: Новобранець Юлія, координаторка проектів ВМГО «Асоціація молодих донорів України», krov.ua.zt@gmail.com та 093 705 24 69

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: