«Мистецтво донорства» та виставка «Донорство – це про життя»  у Чернівцях

«Мистецтво донорства» та виставка «Донорство – це про життя» у Чернівцях

В Чернівцях відбудеться подія «Мистецтво донорства» та виставка «Донорство – це про життя»

Початок:
22 грудня 2021 р. 10:00

Закінчення:
22 грудня 2021 р. 13:00

Місце проведення:
ТРЦ DEPOt center (3-й поверх)

Деталі:

Де ТРЦ DEPOt center (3-й поверх) за адресою вул. Головна вулиця, 265А

Коли 22 грудня, середа

О котрій 10:00 - 13:00

В рамках всеукраїнського проєкту «Мистецтво донорства», створеного ДонорUA, 22 грудня 2021 року о 10 годині в торговельно-розважальному центрі DEPOt center (3-й поверх) за адресою вул. Головна вулиця, 265А відбудеться непересічна подія – кроводача під музичний супровід. Поряд з цим в ТРЦ DEPOt center стартує двотижнева виставка, що має назву «Донорство – це про життя».

Забір крові на цьому заході забезпечує комунальне некомерційне підприємство Чернівецький обласний центр служби крові Чернівецької обласної ради у відповідності з усіма вимогами.

На донорів чекає частування, розважальна програма, яскрава фотозона тощо. Усі учасники події матимуть змогу взяти участь у розіграші 3-х подарунків від бренду Gelius та 5-ти сертифікатів на відвідування ролердрому від ТРЦ DEPOt center.

Подія «Мистецтво донорства» створена з метою подолати стереотипи і страхи щодо донорства, довести, що кроводача - це безпечно і вона може проходити не в лікарняних стінах, а в приємній, розважальній атмосфері задля більшого комфорту донорів. «Мистецтво донорства» вже відбулося в Лубнах, Житомирі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську. В планах команди ДонорUA в наступному півріччі охопити всі обласні центри України.

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: