Кривавий понеділок

Кривавий понеділок

Перша Хелоувінська донорська акція у Вінниці! Окрім здачі крові, на донора чекає костюмоване хорор-шоу, зомбі-черлідери, фотозона, безліч сюрпризів та багато крові… справжньої.

Початок:
31 жовтня 2016 р. 9:00

Закінчення:
31 жовтня 2016 р. 13:30

Місце проведення:
КУ “Вінницька обласна станція переливання крові”

Деталі:

Під час заходу всі охочі стати донорами зможуть дізнатися свою групу крові, безкоштовно перевірити гемоглобін, лейкоцити, еритроцити, ШОЕ та інше.); а також маркери збудників гемотрансмісивних (таких, що передаються з кров’ю) інфекцій: віруса імунодефіциту людини, вірусів гепатитів В і С; збудники сифілісу (результати повідомлюяться лише особисто та конфіденційно!).

Донорство крові для багатьох асоціюється з травмами, аваріями, операціями, онко-захворюваннями та терміновим пошуком донорів. Хотілося б відходити від трагічних мотивів, натомість просувати позитивний імідж донорства. Щоб люди не чекали на сингал SOS і були готові здавати кров не лише адресно для своїх друзів чи родичів, а регулярно й просто для тих хто цього потребує.

Мета акції: у веселій ігровій формі привернення уваги молоді до теми донорства, сприяння розвиткові позитивного іміджу донорства, проведення роз’яснювальної роботи з питання здачі крові і, звісно, допомога хворим, хто потребує трансфузій.

Організатори:

  1. «Вінницькі вовки» - чоловіча команда з американського футболу
  2. «Вінницькі вовчиці» - жіноча команда з флаг-футболу
  3. Vinnytsia wolves cheerleading team (група підтримки)
  4. ФРІ
  5. ДонорUA, ВМГО «Асоціація молодих донорів України» Фотограф заходу: Оля Мирошниченко

Посилання на захід у соціальній мережі: https://vk.com/donorvinua Довідка щодо протипоказань та підготовки до процедури: https://donor.ua/pages Донорам з собою необхідно мати паспорт з пропискою у Вінниці або області!

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: