#Розквітай з ДонорUA

#Розквітай з ДонорUA

Поділися кров’ю у Дніпрі!

Початок:
4 липня 2023 р. 9:00

Закінчення:
4 липня 2023 р. 12:00

Місце проведення:
Creative State of Dnipro

Деталі:

У наступний вівторок, 4 липня, з 9:00 до 12:00 запрошуємо донорів і донорок у м. Дніпро на виїзну донацію в Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16)!

Щоб доєднатися до події, оберіть зручний час з 9:00 до 12:00. Реєстрація обов’язкова.

Нагадуємо, що важливий етап підготовки до донації - це харчування та відмова від ліків і алкоголю. І не забудьте легко поснідати перед процедурою. Більше порад — у нашій пам’ятці донора.

У межах донації в Дніпрі відбудеться розіграш павербанку від нашого постійного партнера Gelius.

Забір проводить Дніпропетровська обласна станція переливання крові на потреби онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Виїзна донація проходить в межах всеукраїнської кампанії #Розквітай, мета якої — перетворити донорство на життєву філософію, що базується на піклуванні про себе як у фізичному, так і в ментальному сенсі.

Більше про проєкт #Розквітай.

Стежте за наступними подіями та анонсами у Дніпрі та інших містах: готуємо для вас цікаві та корисні активності, що допоможуть вам підійти до донорства крові з турботою про себе. Рятуйте, розквітаючи.

Довідково:

Creative States – сервісна компанія офісних рішень для команд будь-якого масштабу. Основне ядро резидентів – міжнародні та українські ІТ-корпорації, стартапи, венчурні фонди, інноваційні компанії, а також реальний сектор економіки; окрім зрілого бізнесу, простори мережі популярні серед фрілансерів. Сьогодні компанія оперує 5 просторами загальною площею 15000м² та місткістю понад 2500 робочих місць у Києві та Дніпрі.

Резидентами Creative States стали monobank, Дія.City, Європейська Бізнес Асоціація, Fiverr, Lyft, Pomitni та багато інших українських та міжнародних бізнесів.

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: