Здай кров - врятуй життя, м. Біла Церква

Здай кров - врятуй життя, м. Біла Церква

Здай кров - врятуй життя, м. Біла Церква

Чи знаєте Ви, що кожні 2 секунди на Планеті з’являється людина, яка потребує донорської крові? І наше місто не виняток. На станції переливання катастрофічно не вистачає крові, особливо гостро це стає відчутно у святкові дні, а найбільше - у Новорічні свята, коли люди святкують, вживають алкоголь, відпочивають, взагалі роблять що завгодно, тільки не здають кров. А лікарні працюють без вихідних, там завжди потрібна кров і там постійно рятуються життя. Тому святий обов’язок кожного з нас на новорічні вихідні - забезпечити медичні установи країни донорською кров'ю! Це найкращий подарунок для тих, хто проведе свята в лікарнях.

Початок:
29 грудня 2016 р. 8:30

Закінчення:
29 грудня 2016 р. 15:00

Місце проведення:
Комунальний заклад Київської обласної ради ЦЕНТР КРОВІ

Деталі:

Чи знаєте Ви, що кожні 2 секунди на Планеті з’являється людина, яка потребує донорської крові? І наше місто не виняток.

На станції переливання катастрофічно не вистачає крові, особливо гостро це стає відчутно у святкові дні, а найбільше - у Новорічні свята, коли люди святкують, вживають алкоголь, відпочивають, взагалі роблять що завгодно, тільки не здають кров. А лікарні працюють без вихідних, там завжди потрібна кров і там постійно рятуються життя. Тому святий обов’язок кожного з нас на новорічні вихідні - забезпечити медичні установи країни донорською кров'ю! Це найкращий подарунок для тих, хто проведе свята в лікарнях. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, котрий минає. Адже кожен з нас чекає на диво у ці святкові дні і щоб диво прийшло не з порожніми руками треба творити добро. В світі немає нічого прекраснішого, аніж відчуття, що ти зробив хоча б краплину добра для тих, хто його потребує.

Донором може стати кожен, навіть той хто боїться)

Бути донором означає без загрози своєму здоров’ю рятувати життя інших. 300-450 мл – це науково обґрунтована фізіологічна доза крові і від її здачі не буває зле.

Для донорів-початківців нагадуємо про протипоказання: Абсолютні: https://donor.ua/pages/4 Тимчасові: https://donor.ua/pages/5 Уважно ознайомтеся з рекомендаціями щодо підготовки до донорства та дієти перед здачею крові: https://donor.ua/pages/6

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: