#Розквітай з ДонорUA

#Розквітай з ДонорUA

#Розквітай з ДонорUA

Поділися кров'ю в ТРЦ Гулівер

Початок:
19 серпня 2023 р. 10:30

Закінчення:
19 серпня 2023 р. 14:30

Місце проведення:
ТРЦ Гулівер

Деталі:

У суботу, 19 серпня, з 10:30 до 14:30 запрошуємо донорів і донорок у м. Київ на виїзну донацію в ТРЦ Gulliver (пл. Спортивна, 1).

Щоб доєднатися до події, оберіть зручний час з 10:30 до 14:30. Реєстрація обов’язкова.

Нагадуємо, що важливий етап підготовки до донації — це харчування та відмова від ліків і алкоголю. І не забудьте легко поснідати перед процедурою. Більше порад — у нашій пам’ятці донора.

Окрім донації, 19 серпня у ТРЦ Gulliver заплановані також:

  • 15:00-18:00 — безкоштовне визначення груп крові для всіх охочих
  • 18:00-19:00 — лекція «Донать і оновлюйся» з серії #Знай, присвячена користі донорства для організму. Спікерки: Альона Мига, лікарка-трансфузіологиня, завідувачка центру крові національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, та Ірина Славінська — співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України», співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові». Реєстрація на лекцію — тут.

Виїзна донація проходить в межах всеукраїнської кампанії #Розквітай, мета якої — перетворити донорство на життєву філософію, що базується на піклуванні про себе як у фізичному, так і в ментальному плані.

Стежте за наступними подіями та анонсами у Дніпрі та інших містах: готуємо для вас цікаві та корисні активності, що допоможуть вам підійти до донорства крові з турботою про себе. Рятуйте, розквітаючи.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: