#Розквітай з ДонорUA

#Розквітай з ДонорUA

5 вересня запрошуємо всіх охочих поділитися кров’ю на виїзній донації у Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16) в рамках кампанії #Розквітай.

Початок:
5 вересня 2023 р. 9:00

Закінчення:
5 вересня 2023 р. 12:00

Місце проведення:
Creative State of Dnipro

Деталі:

5 вересня запрошуємо всіх охочих поділитися кров’ю на виїзній донації у Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16) в рамках кампанії #Розквітай.

Реєстрація обов’язкова — обирайте зручний час з 9:00 до 12:00.

Перш ніж реєструватися, переконайтеся, що ви не маєте абсолютних чи тимчасових протипоказань до донорства. Правильно підготуйтеся до процедури, аби зберегти гарне самопочуття.

Забір крові проводить Дніпропетровська обласна станція переливання крові на потреби онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

На донорів чекають подарунки, розіграш павербенку від Gelius, частування та фотозйомка.

Партнери події:

  • Creative States — сервісна компанія офісних рішень для команд будь-якого масштабу. Основне ядро резидентів – міжнародні та українські ІТ-корпорації, стартапи, венчурні фонди, інноваційні компанії, а також реальний сектор економіки; окрім зрілого бізнесу, простори мережі популярні серед фрілансерів. Сьогодні компанія оперує 5 просторами загальною площею 15000м² та місткістю понад 2500 робочих місць у Києві та Дніпрі. Резидентами Creative States стали monobank, Дія.City, Європейська Бізнес Асоціація, Fiverr, Lyft, Pomitni та багато інших українських та міжнародних бізнесів.
  • БО «БФ «Янголи Спасіння» — благодійний фонд, створений з метою подолання гуманітарних криз і підтримки вразливих верств населення. До актуальних напрямків роботи фонду належать: евакуація цивільного населення, медична допомога, відновлення пошкоджених будівель та критичної інфраструктури, підтримка ВПО, робота з дітьми, психологічне консультування.
  • ПНВП «АТОН» — виробник медичних меблів з Дніпра, який за 25 років існування надав більш ніж тисячі лікувальним закладам сотні тисяч виробів, що допомагають лікарям у роботі, а пацієнтам в одужанні.
  • Kayak Club Dnipro — соціально відповідальний сервіс прокату каяків, SUP та каное у Дніпрі, який обрав своєю місією оздоровлення донорів, і багато років поспіль дарує сертифікати на безкоштовний прока водного спорядження.
  • Gelius Ukraine — український бренд ґаджетів, який уже три роки підтримує події та ініціативи ДонорUA, надаючи якісну продукцію в якості подарунків і призів для донорів та гостей.

Захід проводиться у межах кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Вона висвітлює донорство як частину способу життя — життя сучасного, стильного та здорового. Долучитися можна наступним чином:

Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: