Готові допомогти

Готові допомогти

ДонорUA та ЦГЦ Київ спільно збирають кров для порятунку військових і цивільних

Початок:
23 вересня 2023 р. 10:00

Закінчення:
23 вересня 2023 р. 15:00

Місце проведення:
Creative State of Arsenal

Деталі:

23 вересня на локації Creative States відбудеться подія, організована у співпраці ДонорUA та київського осередку Центру Готовності Цивільних. Попередньо зареєструвавшись на лекції та обравши час на донації, кияни та гості міста зможуть здати кров для військових і цивільних пацієнтів, та дізнатись про важливість регулярних донацій. Забір крові проводитиме Київський обласний центр служби крові.

Перед реєстрацією радимо переконатися, що ви не маєте тимчасових чи абсолютних протипоказань до донорства, та правильно підготуватися до процедури. Донорами можуть бути повнолітні громадяни з масою тіла від 50 кг.

Розклад події:

10:00-15:00 — донація. Здати кров зможуть до 90 донорів. Важливо зареєструватись!

11:00-11:30 — презентація Центру Готовності Цивільних «Сильніші, коли готові до всього».

Спікер

Валентин Десятник — менеджер київського осередку Центру Готовності Цивільних

11:30-12:30 — лекція «Система крові, важливість та користь регулярного донорства під час війни», присвячена таким питанням:

  • ознайомлення з діяльністю ДонорUA;

  • проблематика донорства в Україні;

  • важливість регулярного донорства;

  • кров як орган нашого організму (склад, функції);

  • хто потребує донорської крові;

  • вплив регулярних донацій на організм донора;

  • розвінчування міфів про донорство.

Спікерки:

Альона Мига — лікарка-трансфузіологиня, завідувачка центру крові національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова;

Ірина Славінська — співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України», співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

Усвідомити важливість. Здати кров. Врятувати життя. Долучайтеся!

Адреса локації:

Creative State of Arsenal, вул. Князів Острозьких, 8 корпус 7, Київ, Україна

Реєстрація на донацію крові

Реєстрація на лекторій

До зустрічі!

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 135 000 донорів. Більше 7000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Центр Готовності Цивільних — проєкт Благодійного фонду Сергія Притули, ціллю якого є навчити цивільне населення базовій військовій підготовці та надати навички необхідні під час війни. В Україні працює понад 60 осередків у 17 областях. У рамках ЦГЦ проведено більше 1430 тренінгів, які відвідали понад 24 тисячі цивільних українців.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: