«Кров-любов: безпечний секс і донорство». Лекція Юлії Ярмоленко та визначення груп крові

«Кров-любов: безпечний секс і донорство». Лекція Юлії Ярмоленко та визначення груп крові

«Кров-любов: безпечний секс і донорство». Лекція Юлії Ярмоленко та визначення груп крові

«Кров-любов: безпечний секс і донорство» — лекція, що пройде у форматі вікторини, де всі присутні зможуть перевірити свої знання про засоби контрацепції, інфекції, що передаються статевим шляхом, концепцію згоди та міфи, повʼязані із цими темами. Окрім того, ми розглянемо, як сексуальне здоров’я та безпечний секс пов’язані з донорством крові. Після лекції усі охочі зможуть безкоштовно дізнатися свою групу крові.

Початок:
22 жовтня 2023 р. 14:00

Закінчення:
22 жовтня 2023 р. 17:00

Місце проведення:
Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії, 2 поверх («Колізей»)

Деталі:

«Кров-любов: безпечний секс і донорство» — лекція, що пройде у форматі вікторини, де всі присутні зможуть перевірити свої знання про засоби контрацепції, інфекції, що передаються статевим шляхом, концепцію згоди та міфи, повʼязані із цими темами. Окрім того, ми розглянемо, як сексуальне здоров’я та безпечний секс пов’язані з донорством крові.

Які помилки найчастіше роблять люди, використовуючи презервативи? Чи захищає кондом від ВІЛ? Чи є у ньому оті самі «пори», через які проникають інфекції? Що робити, якщо презерватив сповз, порвався? Звідки взявся міф, що вони незручні, заважають задоволенню? І чому презервативи — це найкраща контрацепція у світі.

На зустрічі можна буде потримати в руках презервативи із кишки ягняти, із поліетиленової смоли, вінтажні кондоми 1950 року та оральні серветки.

Лекторка: Юлія Ярмоленко — психологиня, експертка із секспросвіти, авторка книг «Малечі про інтимні речі» і «Без маячні про перші місячні».

Вступне слово: Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України», співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

Після лекції усі охочі зможуть безкоштовно дізнатися свою групу крові. Також на події буде розіграно павербенк від Gelius та подарункові набори від g'tea.

Реєстрація обов'язкова. Вхід на подію — за вільний донат волонтерському осередку «Взаємодопомога від НаУКМА».

Адреса: Київ, вул. Іллінська, 9 (2 поверх)

Захід проводиться у рамках проєкту #Знай, що є частиною кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Кампанія висвітлює донорство як частину способу життя — життя сучасного, стильного та здорового. Проєкт #Знай — серія лекцій, ефірів та інших освітніх подій, присвячених донорству крові та його зв’язку з різними сферами життя.

Долучитися до кампанії #Розквітай можна наступним чином:

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: