#Розквітай у Дніпрі

#Розквітай у Дніпрі

#Розквітай у Дніпрі

Увага! Подію перенесено! 9 листопада запрошуємо всіх охочих поділитися кров’ю на виїзній донації у Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16) в рамках кампанії #Розквітай.

Початок:
9 листопада 2023 р. 9:00

Закінчення:
9 листопада 2023 р. 12:00

Місце проведення:
Creative State of Dnipro

Деталі:

9 листопада запрошуємо всіх охочих поділитися кров’ю на виїзній донації у Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16) в рамках кампанії #Розквітай.

Звертаємо вашу увагу, що донація з 7 листопада у Creative State of Dnipro (вул. Барикадна, 16) переноситься з технічних причин.

Подія відбудеться 9 листопада за тією ж адресою. Ваші часові слоти та решта умов залишаються актуальними.

Якщо у вас не виходить відвідати донацію, просимо скасувати її у вашому персональному кабінеті донора.

Приносимо вибачити за незручності!

Перш ніж реєструватися, переконайтеся, що ви не маєте абсолютних чи тимчасових протипоказань до донорства. Правильно підготуйтеся до процедури, аби зберегти гарне самопочуття.

Забір крові проводить Дніпропетровська обласна станція переливання крові на потреби онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

На донорів чекають подарунки, розіграш павербенку від Gelius, частування та фотозйомка.

Партнери події:

  • Creative States — сервісна компанія офісних рішень для команд будь-якого масштабу. Основне ядро резидентів – міжнародні та українські ІТ-корпорації, стартапи, венчурні фонди, інноваційні компанії, а також реальний сектор економіки; окрім зрілого бізнесу, простори мережі популярні серед фрілансерів. Сьогодні компанія оперує 5 просторами загальною площею 15000м² та місткістю понад 2500 робочих місць у Києві та Дніпрі. Резидентами Creative States стали monobank, Дія.City, Європейська Бізнес Асоціація, Fiverr, Lyft, Pomitni та багато інших українських та міжнародних бізнесів.
  • БО «БФ «Янголи Спасіння» — благодійний фонд, створений з метою подолання гуманітарних криз і підтримки вразливих верств населення. До актуальних напрямків роботи фонду належать: евакуація цивільного населення, медична допомога, відновлення пошкоджених будівель та критичної інфраструктури, підтримка ВПО, робота з дітьми, психологічне консультування.
  • Kayak Club Dnipro — соціально відповідальний сервіс прокату каяків, SUP та каное у Дніпрі, який обрав своєю місією оздоровлення донорів, і багато років поспіль дарує сертифікати на безкоштовний прока водного спорядження.
  • Gelius — український бренд ґаджетів, який уже три роки підтримує події та ініціативи ДонорUA, надаючи якісну продукцію в якості подарунків і призів для донорів та гостей.

Захід проводиться у межах кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Вона висвітлює донорство як частину способу життя — життя сучасного, стильного та здорового. Долучитися можна наступним чином:

Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: