Відкритий день донора в АТ «Українські розподільні мережі»

Відкритий день донора в АТ «Українські розподільні мережі»

Відкритий день донора в АТ «Українські розподільні мережі»

Подякуй енергетикам — твоя кров переможе!

Початок:
15 березня 2024 р. 9:30

Закінчення:
15 березня 2024 р. 11:00

Місце проведення:
АТ «Українські розподільні мережі»

Деталі:

Українські енергетики в умовах війни роблять неймовірне. Завдяки їм та силам ППО ми пережили зиму без відключень та блекаутів. Подякуй працівникам енергетичної сфери та роби добро разом із ними!

15 березня у в головному офісі АТ «Українські розподільні мережі» (вул. Кирилівська 85) відбудеться відкритий день донора, де всі охочі зможуть здати кров разом із працівниками установи. Мета заходу — допомогти військовим і цивільним пацієнтам Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, а також популяризувати донорство серед киян і гостей міста.

Подія триватиме з 9:30 до 11:00.

Реєстрація для донорів обов’язкова — обирайте зручний часовий слот і долучайтеся. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Попередньо радимо прочитати:

Акціонерне товариство «Українські розподільні мережі» — єдиний уповноважений Міністерством енергетики України орган, що здійснює корпоративне управління державними пакетами акцій акціонерних товариств, які провадять діяльність у сфері розподілу електричної енергії. Метою існування АТ «УРМ» є створення умов для надійного та ефективного функціонування і розвитку операторів систем розподілу для забезпечення економічної та енергетичної безпеки держави, залучення інвестицій, отримання прибутку.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: