Відкрита тестова донація у мобільному центрі крові

Відкрита тестова донація у мобільному центрі крові

Перша відкрита донація у бладмобілі — мобільному центрі крові

Початок:
27 березня 2024 р. 9:00

Закінчення:
27 березня 2024 р. 12:00

Місце проведення:
Мобільний центр крові

Деталі:

Запрошуємо львів'ян і гостей міста здати кров у першому в Україні бладмобілі — мобільному центрі крові. Це центр крові на колесах, який зможе їздити містом, аби люди в усіх його куточках могли долучитися до донорського руху, здаючи кров швидко і зручно.

Подія відбудеться 27 березня, з 9 до 12 години. Обирайте зручний часовий слот і реєструйтеся. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Бладмобіль чекатиме на вас біля центрального входу Лікарні Святого Пантелеймона Першого територіального медоб’єднання Львова (вул. Івана Миколайчука, 9).

Попередньо радимо прочитати:

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем.

На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Ми робимо все можливе, щоб зробити процес донорства максимально зручним та безпечним для кожного учасника.

Донорів пригощатиме ресторан хорошого настрою "П'ятниця". Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: