Розквітай у Creative State of Arsenal

Розквітай у Creative State of Arsenal

#Розквітай з ДонорUA

Початок:
6 квітня 2024 р. 10:00

Закінчення:
6 квітня 2024 р. 14:00

Місце проведення:
Creative State of Arsenal

Деталі:

6 квітня запрошуємо всіх охочих здати кров у Creative State of Arsenal (вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7). Подія проводиться в рамках кампанії #Розквітай від ДонорUA.

Подія триватиме з 10:00 до 14:00.

Реєстрація для донорів обов’язкова — обирайте зручний часовий слот і долучайтеся. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Забір крові проводять фахівці Київського обласного центру служби крові на потреби військових і цивільних пацієнтів. Донорів пригощає пиріжкова «Тітка Клара».

Попередньо радимо прочитати:

Подію проводить ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст (указати вид публікації) не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: