Розквітай у Львові: донація крові та виставка

Розквітай у Львові: донація крові та виставка

Розквітай у Львові: донація крові та виставка

Виставка #Побач та донація крові у ТРЦ Forum Lviv

Початок:
6 квітня 2024 р. 10:00

Закінчення:
6 квітня 2024 р. 13:00

Місце проведення:
ТРЦ Forum Lviv

Деталі:

Донація крові у ТРЦ Forum Lviv (вул. Під Дубом, 7Б)

Реєстрація для донорів обов’язкова — обирайте зручний часовий слот і долучайтеся. Просимо донорів приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Перш ніж реєструватися, переконайтеся, що ви не маєте абсолютних чи тимчасових протипоказань до донорства. Правильно підготуйтеся до процедури, аби зберегти гарне самопочуття.

Забір крові проводять фахівці Львівського обласного центру служби крові.

На донорів чекають смаколики, фотозона та розіграші.

Подія проводиться у межах кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Вона висвітлює донорство як частину способу життя — життя сучасного, стильного та здорового.

Аби надихнутися перед здачею крові, запрошуємо на виставку #Побач, яка відкриється у ТРЦ Forum Lviv 30 березня. Захід триватиме з 13:00 до 15:00. Під час події волонтери-медики безкоштовно визначатимуть групи крові всім охочим (без реєстрації).

Проєкт #Побач — це виставка портретів донорів крові, доповнених їхніми особистими історіями. Люди на цих світлинах не знайомі між собою, мають різний досвід донорства, інтереси та цінності — їх об’єднує лише бажання ділитися кров’ю й допомагати людям таким чином. На сайті кампанії #Розквітай можна переглянути портрети та прочитати історії, а також розповісти власну.

Захід проводиться за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Партнер:
Gelius Ukraine

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: