Сердечна звичка: донорство як профілактика серцево-судинних захворювань

Сердечна звичка: донорство як профілактика серцево-судинних захворювань

Лекція про користь донорства крові для серцево-судинної системи

Початок:
5 квітня 2024 р. 18:00

Закінчення:
5 квітня 2024 р. 19:15

Місце проведення:
Creative State of Arsenal 3

Деталі:

5 квітня у Creative State of Arsenal 3 відбудеться лекція «Сердечна звичка: донорство як профілактика серцево-судинних захворювань», присвячена користі донорства крові для серцево-судинної системи.

Тривалість: 18:00-19:15 Адреса: вул. Івана Мазепи, 1

Вхід — за реєстрацією

Лекторка: Олександра Дудник — лікарка-кардіологиня, трансплант-координаторка ДУ Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України.

Це вже третя лекція з серії #Знай, що проводиться у рамках кампанії #Розквітай. Мета лекцій — розвіяти міфи про донорство крові та розповісти цікаві й корисні факти про нього.

Подія проводиться у межах кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Вона висвітлює його як частину якісного способу життя — сучасного, стильного та здорового. Долучайтеся:

Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Подію проводить ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст події не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: