Зайве залізо: донорство крові як профілактика онкозахворювань. Лекція Андрія Безносенка

Зайве залізо: донорство крові як профілактика онкозахворювань. Лекція Андрія Безносенка

Зайве залізо: донорство крові як профілактика онкозахворювань. Лекція Андрія Безносенка

Лекція про те, як донорство запобігає розвитку онкозахворювань

Початок:
1 травня 2024 р. 18:00

Закінчення:
1 травня 2024 р. 19:00

Місце проведення:
Creative State of Arsenal 3

Деталі:

1 травня у Creative State of Arsenal 3 відбудеться лекція «Зайве залізо: донорство крові як профілактика онкозахворювань».

Тривалість: 18:00-19:00 Адреса: вул. Івана Мазепи, 1

Вхід — за реєстрацією

Лектор: Андрій Безносенко — хірург-онколог, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України.

Це вже четверта лекція з серії #Знай, що проводиться у рамках кампанії #Розквітай. Мета лекцій — розвіяти міфи про донорство крові та розповісти цікаві й корисні факти про нього.

Подія проводиться у межах кампанії #Розквітай, присвяченої красі та користі донорства крові. Вона висвітлює його як частину якісного способу життя — сучасного, стильного та здорового. Долучайтеся:

Також усі охочі можуть підтримати донорський рух донатом або стати волонтером ДонорUA. Будь-яка участь і підтримка — важливі!

Подію проводить ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст події не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: