Всесвітній день донора крові у Дніпрі

Всесвітній день донора крові у Дніпрі

Всесвітній день донора крові у Дніпрі

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята.

Початок:
12 червня 2017 р. 8:00

Закінчення:
16 червня 2017 р. 13:00

Місце проведення:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові

Деталі:

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята. Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства у безпечній крові та її продуктах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Щороку надзвичайні ситуації загрожують життю і здоров'ю мільйонів людей. За останнє десятиліття катастрофи забрали понад 1 мільйон життів. Щороку вони зачіпають більше 250 мільйонів чоловік у всьому світі. Природні катастрофи, такі як землетруси, повені та урагани формують значні потреби в невідкладної медичної допомоги і, в той же самий час, нерідко призводять до руйнування життєво важливої ​​інфраструктури охорони здоров'я. Антропогенні катастрофи, а також дорожньо-транспортні пригоди та збройні конфлікти, теж формують великі потреби в медичній допомозі і терапії першої лінії.

Переливання крові - невід'ємний компонент надання невідкладної медичної допомоги. В умовах надзвичайних ситуацій потреба в переливанні крові зростає, а її виконання стає більш складним.

Дана тема особливо актуальна зараз для України і для Дніпра зокрема, враховуючи військовий конфлікт на Сході України.

Не чекайте, поки трапиться лихо. Здавайте кров! Здавайте її зараз. Здавайте її часто.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: