Розквітай з ДонорUA у Білій Церкві

Розквітай з ДонорUA у Білій Церкві

Розквітай з ДонорUA у Білій Церкві

Відкрита донація крові у Білій Церкві

Початок:
18 травня 2024 р. 9:00

Закінчення:
18 травня 2024 р. 13:00

Місце проведення:
Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви

Деталі:

18 травня ДонорUA проведе виїзну донацію у Білій Церкві. Мешканці й гості міста можуть здати кров за попередньою реєстрацією. Тривалість — з 9:00 до 13:00. Подія проходитиме в межах кампанії #Розквітай, що популяризує донорство крові.

Захід відбудеться в Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви (вул. Героїв 72-ї Бригади, 15, 2 поверх). Забір крові здійснюватимуть медики Київського обласного центру служби крові. Партнери події — БФ Unity Foundation.

Попередньо радимо прочитати:

В межах кампанії #Розквітай проводяться виїзні донації, тематичні лекції та акції підтримки для донорів, а також випускається стильний благодійний мерч. Проєкт доводить, що здавати кров можна просто, комфортно й сучасно.

Подію проводить ДонорUA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст новини не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: